Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KUL.

Ekonomiczny

Perodua Bezza

galaxy asia car rental
A
5
3
2
Perodua Bezza

From

$13.93 / day

Ekonomiczny

Honda Jazz

paradise
A
5
4
2
Honda Jazz

From

$36.45 / day

Mini

Proton Saga

galaxy asia car rental
A
4
3
2
Proton Saga

From

$12.42 / day

Mini

Perodua Axia

sixt
A
4
5
2
Perodua Axia

From

$34.19 / day

Standardowy

Nissan Almera

galaxy asia car rental
A
5
3
4
Nissan Almera

From

$22.94 / day

Standardowy

Honda Accord

avis
A
5
4
5
Honda Accord

From

$107.91 / day

Kompaktowy

Toyota Vios

galaxy asia car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

From

$24.44 / day

7-osobwy

Proton Exora

galaxy asia car rental
A
7
5
1
Proton Exora

From

$27.44 / day

Van

Perodua Alza

europcar
A
5
5
3
Perodua Alza

From

$38.31 / day

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

From

$84.12 / day

SUV

Kia Sorento

galaxy asia car rental
A
5
5
4
Kia Sorento

From

$42.46 / day

SUV

Kia Sportage

sixt
A
5
5
4
Kia Sportage

From

$104.09 / day

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny KUL Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to następujące modele samochodów Perodua Bezza, Honda Jazz, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 zapewnia dostawca KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku KUL?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 Perodua Bezza od galaxy asia car rental. Obecna cena to $13.93 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KUL wahają się od $1.63 do $2.24.

A więc wydasz około 2.6 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 4.2 $. Sie werden also ungefähr 2.6 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 4.2 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!