Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KUL.

Ekonomiczny

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

od

$33.07 za dzień

Kompaktowy

Perodua Bezza

GO SO CARS
A
5
5
3
Perodua Bezza

od

$33.33 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$49.40 za dzień

Mini

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

od

$33.60 za dzień

Mini

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

od

$67.97 za dzień

Standardowy

Nissan Almera

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
3
4
Nissan Almera

od

$46.90 za dzień

Standardowy

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

od

$159.38 za dzień

Van

Perodua Alza

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

od

$66.33 za dzień

Van

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

od

$159.38 za dzień

7-osobwy

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

od

$66.33 za dzień

SUV

Hyundai Tucson

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Hyundai Tucson

od

$74.78 za dzień

SUV

Honda CR-V

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Honda CR-V

od

$101.29 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny KUL Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to następujące modele samochodów Proton Saga, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 zapewnia dostawca KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku KUL?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 Proton Saga od GO SO CARS. Obecna cena to $33.07 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KUL wahają się od $1.63 do $2.24.

A więc wydasz około $2.6 za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej $4.2.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!