Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah [SZB]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SZB.

Ekonomiczny

Perodua Myvi

merge car rental
A
5
3
2
Perodua Myvi

From

$57.90 / day

Mini

Perodua Axia

merge car rental
A
4
5
2
Perodua Axia

From

$51.33 / day

Kompaktowy

Perodua Bezza

merge car rental
A
5
3
3
Perodua Bezza

From

$57.90 / day

Kompaktowy

Toyota Vios

merge car rental
A
5
5
3
Toyota Vios

From

$80.90 / day

Standardowy

Hyundai Elantra

hertz
A
5
4
4
Hyundai Elantra

From

$66.05 / day

Van

Perodua Alza

merge car rental
A
5
5
3
Perodua Alza

From

$84.19 / day

7-osobwy

Toyota Vellfire

merge car rental
A
7
5
1
Toyota Vellfire

From

$228.77 / day

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny SZB Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah to następujące modele samochodów Perodua Myvi, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku SZB?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah Perodua Myvi od merge car rental. Obecna cena to $57.90 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska SZB wahają się od $1.63 do $2.24.

A więc wydasz około 2.6 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 4.2 $. Sie werden also ungefähr 2.6 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 4.2 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Subang – Lotnisko Sultan Abdul Aziz Shah. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!