Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Ціни на оренду авто - Кучінг

Порівняйте ціни на оренду автомобілів різних класів у надійних компаніях в Кучінг. Найдешевша пропозиція прокату автомобілів кожного класу в Кучінг виділено червоним кольором.

Europcar від$44.12 від$53.39 від$48.21
Epta від$68.44 від$110.11

Найкращі компанії прокату авто - Кучінг

Агентства з прокату автомобілів в Кучінг можуть суттєво відрізнятися не тільки за різноманітністю орендованих транспортних засобів, умовами їх оренди та за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.1 / 10

Існує величезна різноманітність прокату автомобілів у Кучінг. Класи прокату автомобілів, які можна орендувати у Кучінг починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Вен, Позашляховик до 7-місні.

Найбільша колекція автомобілів у Кучінг надає Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd..

У Кучінг, ви можете знайти найкращу компанію для будь-якої зі своїх поїздок. пропонують короткострокові, погодинні, щоденні, довгострокові, щотижневі, щомісячні та навіть угоди про оренду автомобіля в одну сторону. Ви також знайдете прокат автомобілів для водіїв віком до 21 та 25 років у Кучінг.

Місця прокату автомобілів у Кучінг

Щоб знайти найкращу пропозицію прокату автомобілів в Кучінг, ви повинні перевіряти оренду автомобілів не в одному місці отримання та повернення. Також подивіться пропозиції прокату автомобілів в інших найближчих місцях: аеропортах, вокзалах, портах та в центрі міста.

Кучінг Огляд автопарку

Через велику кількість компаній оренди автомобілів в Кучінг, автопарк представлений величезною різноманітністю автомобілів. Будь ласка, скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб краще зрозуміти, який автомобіль найкраще підходить для вас на основі ваших конкретних вимог.

Клас прокату автомобілів Найкраще для Можливі моделі прокату автомобілів
Міні Відносно короткої поїздки без великої кількості багажу Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam,або схожі.
Економічний Мандрівників, які віддають перевагу дешевому прокату автомобілів Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактний Людей, які шукають менш паливні автомобілі Hyundai Accent, Nissan Versa,або схожі.
Середньорозмірний Тих, кому потрібно прекрасні поєднання ціни та комфорту в орендованому автомобілі Nissan Sentra, або схожі.
Стандартний Комфортної подорожі з групою до 5 пасажирів за доступною ціною Audi A4, …, або схожі.
Повнорозмірний Тих, хто шукає великі потужні автомобілі з достатньою кількістю вільного місця Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місний Групи людей, яким потрібно більше місця, ніж у звичайних 5-місних автівках Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен/ 9-12-місний Сімейної поїздки або подорожі з великою кількістю пасажирів і вантажів Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Ділових подорожей та оренда автомобілів для важливих випадків Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Мандрівники, які люблять відчувати себе босом як на дорозі, так і на бездоріжжі Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/ Екзотичний Людей, які шукають першокласний досвід водіння, незважаючи на ціну Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Подорожей в теплу сонячну погоду та для відчуття свободи Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в AIRPORT_NAME Аеропорту

Як орендувати автомобіль в Кучінг ?

Введіть потрібне місце отримання та повернення авто у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда автомобіля в Кучінг?

Ціни на оренду автомобіля в Кучінг варіюються з $44.12 на день та до $56.81 на день залежно від бажаної моделі, місця отримання та варіантів оренди.

У якому місці найдешевший прокат автомобілів в Кучінг?

Найдешевший прокат авто в Кучінг можна знайти в Kuching - City Centre. Ціни на оренду автомобілів починаються від $44.12 в цьому місці.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Кучінг?

Стандартні це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в Кучінг. Найдешевший Honda City транспортний засіб в Кучінг це Honda City. Його ціна починається від $53.39 на день.

Які компанії з оренди автомобілів працюють в Кучінг?

B Кучінг, Ви можете замовити автомобіль у таких відомих компаніях, як MAYFLOWER, HAWK, і GREEN MATRIX.

Яке агентство з прокату автомобілів з найвищим рейтингом в Кучінг?

Компанія з прокату автомобілів, яка на даний момент має найвищий рейтинг серед користувачів в Кучінг це Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd. із середнім балом 7.1/10.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля за допомогою Debit Card в Кучінг ?

Так, ви можете використовувати Debit Card для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи може хтось інший, крім мене, керувати моїм орендованим автомобілем?

Це стане можливим, якщо ви виберете опцію додаткового водія під час онлайн-бронювання. У більшості випадків це платний варіант, який оплачується в пункті прокату автомобілів.

Чи можу я забронювати певну модель орендованого автомобіля під час бронювання?

Так, пропозиції, які включають певні моделі автомобілів, позначені знаком «Гарантована модель автомобіля» на сторінці результатів пошуку.

Чи варто купувати додаткову страховку для оренди автомобіля в Кучінг ?

Якщо ви не збираєтеся купувати страхування з повним покриттям, доцільно придбати страховку, щоб убезпечити свій депозит. Вам потрібно буде надати своєму продавцю кредитну картку з достатньою кількістю коштів, необхідних для депозиту автомобіля. Але в разі зняття коштів страхова компанія покриває витрати. Придбати цей вид страхування можна під час онлайн-бронювання автомобіля на нашому сайті.