Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду автомобіля в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU]

За допомогою нашої таблиці, наведеної нижче, ви можете легко порівняти ціни на прокат автомобілів різних класів від перевірених компаній у Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport.

Для того щоб ще більше спростити ваш вибір, червоним кольором було виділено найдешевшу пропозицію оренди автомобілів кожного класу в MRU Аеропорту.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Позашляховик

Позашляховик

Вен

Вен

AVIS Car Rental від$74.40
Europcar від$61.85 від$88.70 від$77.73 від$64.47 від$111.80
Hertz Car Hire від$64.40 від$87.08
First Car Rental від$45.39 від$75.55

Найкращі компанії з прокату авто в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU]

Компанії з прокату в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport можуть суттєво відрізнятися не лише за різноманітністю орендованих транспортних засобів та умовами їх оренди, але й за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

Avis Europe Franchise

Avis 7 reviews

7.2 / 10

OLA Mauritius Car Rental

OLA 31 reviews

7.2 / 10

First Car Rental

First 6 reviews

6.2 / 10

Асортимент прокату авто в MRU Аеропорту зачарує вас. Доступний прокат автомобілів різного класу в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Люкс, Кабріолет, Вен, Позашляховик до Екзотичні, 7-місні. Найбільша колекція автомобілів в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport пропонує AUTO-UNION.

У Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, ви можете знайти компанію для будь-якої Вашої подорожі. Ви знайдете компанії, які пропонують погодинні, щоденні, щотижневі, короткострокові, місячні, довгострокові та навіть односторонні пропозиції прокату автомобілів. Ви також можете знайти пропозиції для молодих водіїв у MRU Аеропорті.

Пункти прокату автомобілей поблизу Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport MRU Аеропорта

Якщо ви не можете знайти ідеальну пропозицію прокату автомобіля в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, не забудьте перевірити пропозиції в інших найближчих пунктах отримання авто MRU Аеропорта.

Різноманітність автомобілів зазвичай ширше в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, але ви можете знайти дешевші пропозиції в інших менш популярних місцях прийому: невеликих або місцевих аеропортах, залізничних вокзалах, портах і центрах міста.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport огляд автопарку

Компанії прокату автомобілів в MRU Аеропорті надають величезну різноманітність транспортних засобів, які підходять для будь-якої Вашої подорожі. З таблицею нижче ви легко знайдете автомобіль, який відповідає вашим потребам.

Класи проката автомобіля Найкраще для Можливі моделі прокату автомобіля
Міні Бюджетної самостійної поїздки або поїздки з другом по місту з відсутністю місця для паркування Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, або схожі.
Економічні Пари або двох друзів, які хочуть заощадити на паливі Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактні 2-4 мандрівники, для яких потрібне місце для зберігання речей Hyundai Accent, Nissan Versa, або схожі.
Середньорозмірні Невеликих сімей або груп до 5 друзів, які хочуть досліджувати Порт-Луї Nissan Sentra, або схожі.
Стандартні Довгих подорожей з 5 пасажирами, які насолоджуються спокійною та комфортною поїздкою Audi A4, або схожі.
Повнорозмірні Комфортної далекої поїздки з родиною та достатньою кількістю багажу Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місні Дорожніх поїздок, якщо у вашій компанії більше 5 пасажирів з невеликим багажем Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен / 9-12 місні Сімейних подорожей з великою кількістю багажу Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Відрядження, які починаються в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Безпечних та комфортних подорожей по шосе або по бездоріжжю Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/Екзотичні Особливих подій або драйву для вашого життя в Порт-Луї Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Самостійних подорожей або зі своєю другою половинкою, щоб відчути свободу в Порт-Луї дорогах. Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Як орендувати автомобіль в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport ?

Введіть потрібне місце отримання авто та повернення у форму пошуку, виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда авто в MRU Аеропорту?

Ціна на оренду автомобіля в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport у діапазоні від $31.79 за день до $123.09 на день залежно від обраної моделі та варіантів оренди.

Який найпопулярніший автомобіль напрокат в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport ?

Автомобіль, який найчастіше бронюють наші клієнти в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport це Toyota Avanza. Його ціна починається з $112.37 в MRU Аеропорту.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport MRU?

Економічні це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в MRU Аеропорту. Найдешевший Економічні транспортний засіб в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport це Hyundai Grand i10. Ціна починається від $31.79 за день.

Яка найкраща компанія з прокату автомобілів Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport?

Компанія з прокату автомобілів, яка наразі має найвищий рейтинг серед користувачів в MRU це AVIS EUROPE FRANCHISE із середнім балом 7.2/10.

Які компанії з прокату автомобілів мають на місці пункти прокату автомобілі в Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport?

Компанії з прокату автомобілів із доступними пунктами прокату автомобілів у Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport INTERNATIONAL SUPPLIER, SIXT, BUDGET, AVIS, FIRST, EUROPCAR, OLA, HERTZ, AUTO-UNION .

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!