Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

KEDDY-BY-EUROPCAR прокат автомобілів в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR]

Не соромтеся переглядати доступні чудові пропозиції прокату автомобілів KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт. Перегляньте ці пропозиції в [PMR] Аеропорту та оберіть найбільш вигідний з наявних на даний момент.

Позашляховик

Suzuki Vitara

KEDDY BY EUROPCAR
A
5
5
4
Suzuki Vitara

від

$72.16 /день

Вен

Ford Ranger Double Cab

KEDDY BY EUROPCAR
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

від

$108.06 /день

Позашляховик

Mitsubishi ASX

EZI
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

від

$48.44 /день

Позашляховик

Toyota Fortuner

BUDGET
A
5
5
6
Toyota Fortuner

від

$110.76 /день

Компактні

Toyota Corolla

EZI
A
5
5
2
Toyota Corolla

від

$52.36 /день

Економічні

Suzuki Swift

EUROPCAR
A
5
5
2
Suzuki Swift

від

$72.18 /день

Економічні

Toyota Yaris

BUDGET
A
5
5
2
Toyota Yaris

від

$91.09 /день

Вен

Toyota Hilux Double Cab

EZI
A
5
4
4
Toyota Hilux Double Cab

від

$91.82 /день

Повнорозмірні

Toyota Camry

BUDGET
A
5
4
2
Toyota Camry

від

$101.45 /день

Інформація про KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт

У таблиці нижче ви можете знайти KEDDY-BY-EUROPCAR інформацію про місце самовивезення, зворотню адресу, номер телефону, години роботи, політику щодо палива, тип самовивезення та бонуси, які KEDDY-BY-EUROPCAR забезпечує в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR].

Keddy by Europcar

Назва компанії:

Keddy by Europcar

Адреса:

TERMINAL BUILDING PALMERSTON NORTH AIRPORT, Terminal Building, PALMERSTON NORTH, 4442

Телефон:

64 06 2602320

Правила заправки

Отримати і повернути повним

Тип оренди

Видача в терміналі аеропорту

Бонуси

  • - Податок в Аеропорту
  • - Допомога у випадку несправності
  • - Необмежений пробіг

Найкращі компанії з прокату автомобілів в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR]

Як альтернатива KEDDY-BY-EUROPCAR, є й інші доступні місцеві та міжнародні агенції з прокату автомобілів, які діють в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR]. Обов’язково перевіряйте наявність акцій, знижок або навіть купонів від цих перевірених компаній автомобілів і виберіть найкращий варіант для вас.

Europcar Corporate

Europcar 10 reviews

7.5 / 10

Thrifty

Thrifty 15 reviews

7 / 10

Оберіть свій KEDDY-BY-EUROPCAR Палмерстон-норт - Аеропорт Автомобіль відповідно до Вашого призначення

KEDDY-BY-EUROPCAR надає велику кількість автомобілів, які підійдуть на будь-який бюджет і призначення.

Якщо ви збираєтеся в подорож з сім’єю, то варто звернути увагу на транспортні засоби різних класів прокату. Для невеликих сімей з однією або двома дітьми та невеликою кількістю багажу підійдуть класи автомобілів Економ або Компакт. Якщо ви подорожуєте з більшою кількістю багажу, вам варто звернутися до класів прокату позашляховиків або повнорозмірних автомобілів. Для поїздки з більшою кількістю пасажирів вам слід шукати 7- місні, 9-місні і, можливо, 12-місні.

Якщо ви намагаєтеся знайти автомобіль KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт для подорожі з коханою людиною варто звернути увагу на автомобілі класів прокату міні, економ, кабріолет або навіть люкс.

Для бізнес подорожей в Палмерстон-норт - Аеропорт, найбільш задовільні транспортні засоби з KEDDY-BY-EUROPCAR є повнорозмірними, розкішними та екзотичними класами прокату автомобілів.

Ви також можете знайти відповідний автомобіль KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт для ваших особливих випадків, таких як весілля, дні народження та інші види свят. Якщо вам потрібен автомобіль для будь-якої вечірки, розгляньте класи прокату автомобілів класу люкс та екзотики KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт.

Для молодих водіїв KEDDY-BY-EUROPCAR також є деякі можливості орендувати автомобіль. Зверніть увагу на класи прокату автомобілів Міні, Економічні та Кабріолети з KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт.

FAQ - KEDDY-BY-EUROPCAR оренда авто в Палмерстон-норт - Аеропорт

Як орендувати автомобіль KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт ?

Введіть необхідне місце отримання та повернення у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаного постачальника.

Який найдешевший прокат автомобіля у KEDDY-BY-EUROPCAR в PMR Аеропорту?

Найдешевший автомобіль від KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт це Suzuki Vitara. Актуальна ціна $72.16 за день.

Де знайти офіс KEDDY-BY-EUROPCAR в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR]?

  • Службу прокату автомобілів KEDDY-BY-EUROPCAR можна знайти на території Палмерстон-норт - Аеропорт. Ви можете знайти точне розташування за допомогою навігації на карті аеропорту.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля KEDDY-BY-EUROPCAR за допомогою Debit Card в Палмерстон-норт - Аеропорт?

Так, ви можете використовувати дебетову картку для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи надає KEDDY-BY-EUROPCAR можливість оренди автокрісел для дітей в Палмерстон-норт - Аеропорт [PMR ]?

Так, ви можете забронювати дитяче крісло під час онлайн-бронювання та оплатити його на KEDDY-BY-EUROPCAR пункті прокату автомобілів.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!