Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Ціни на оренду авто - Ставангер

Порівняйте ціни на оренду автомобілів різних класів у надійних компаніях в Ставангер. Найдешевша пропозиція прокату автомобілів кожного класу в Ставангер виділено червоним кольором.

Компактні

Компактні

Позашляховик

Позашляховик

Економічні

Економічні

Стандартні

Стандартні

Повнорозмірні

Повнорозмірні

Hertz Car Hire від$86.98 від$93.07
Budget Car Rental від$92.62 від$85.76 від$162.41
SIXT Rent A Car від$93.52 від$116.81 від$75.08 від$126.37 від$147.37 від$162.20
Europcar від$166.55

Найкращі компанії прокату авто - Ставангер

Агентства з прокату автомобілів в Ставангер можуть суттєво відрізнятися не тільки за різноманітністю орендованих транспортних засобів, умовами їх оренди та за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 69 reviews

8.1 / 10

Hertz

Hertz 190 reviews

8 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 63 reviews

7.5 / 10

Існує величезна різноманітність прокату автомобілів у Ставангер. Класи прокату автомобілів, які можна орендувати у Ставангер починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Вен, Позашляховик, 7-місні до 9-місні.

Найбільша колекція автомобілів у Ставангер надає BUDGET EMEA Corporate.

У Ставангер, ви можете знайти найкращу компанію для будь-якої зі своїх поїздок. Hertz, EUROPCAR Franchise, пропонують короткострокові, погодинні, щоденні, довгострокові, щотижневі, щомісячні та навіть угоди про оренду автомобіля в одну сторону. Ви також знайдете прокат автомобілів для водіїв віком до 21 та 25 років у Ставангер.

Місця прокату автомобілів у Ставангер

Щоб знайти найкращу пропозицію прокату автомобілів в Ставангер, ви повинні перевіряти оренду автомобілів не в одному місці отримання та повернення. Також подивіться пропозиції прокату автомобілів в інших найближчих місцях: аеропортах, вокзалах, портах та в центрі міста.

Ставангер Огляд автопарку

Через велику кількість компаній оренди автомобілів в Ставангер, автопарк представлений величезною різноманітністю автомобілів. Будь ласка, скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб краще зрозуміти, який автомобіль найкраще підходить для вас на основі ваших конкретних вимог.

Клас прокату автомобілів Найкраще для Можливі моделі прокату автомобілів
Міні Відносно короткої поїздки без великої кількості багажу Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam,або схожі.
Економічний Мандрівників, які віддають перевагу дешевому прокату автомобілів Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактний Людей, які шукають менш паливні автомобілі Hyundai Accent, Nissan Versa,або схожі.
Середньорозмірний Тих, кому потрібно прекрасні поєднання ціни та комфорту в орендованому автомобілі Nissan Sentra, або схожі.
Стандартний Комфортної подорожі з групою до 5 пасажирів за доступною ціною Audi A4, …, або схожі.
Повнорозмірний Тих, хто шукає великі потужні автомобілі з достатньою кількістю вільного місця Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місний Групи людей, яким потрібно більше місця, ніж у звичайних 5-місних автівках Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен/ 9-12-місний Сімейної поїздки або подорожі з великою кількістю пасажирів і вантажів Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Ділових подорожей та оренда автомобілів для важливих випадків Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Мандрівники, які люблять відчувати себе босом як на дорозі, так і на бездоріжжі Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/ Екзотичний Людей, які шукають першокласний досвід водіння, незважаючи на ціну Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Подорожей в теплу сонячну погоду та для відчуття свободи Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в AIRPORT_NAME Аеропорту

Як орендувати автомобіль в Ставангер ?

Введіть потрібне місце отримання та повернення авто у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда автомобіля в Ставангер?

Ціни на оренду автомобіля в Ставангер варіюються з $48.17 на день та до $246.05 на день залежно від бажаної моделі, місця отримання та варіантів оренди.

У якому місці найдешевший прокат автомобілів в Ставангер?

Найдешевший прокат авто в Ставангер можна знайти в Stavanger. Ціни на оренду автомобілів починаються від $48.17 в цьому місці.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Ставангер?

це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в Ставангер. Найдешевший Toyota Corolla транспортний засіб в Ставангер це Toyota Corolla. Його ціна починається від $86.98 на день.

Які компанії з оренди автомобілів працюють в Ставангер?

B Ставангер, Ви можете замовити автомобіль у таких відомих компаніях, як HERTZ, BUDGET, EUROPCAR, і KEDDY BY EUROPCAR.

Яке агентство з прокату автомобілів з найвищим рейтингом в Ставангер?

Компанія з прокату автомобілів, яка на даний момент має найвищий рейтинг серед користувачів в Ставангер це BUDGET EMEA Corporate із середнім балом 8.1/10.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля за допомогою Debit Card в Ставангер ?

Так, ви можете використовувати Debit Card для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи може хтось інший, крім мене, керувати моїм орендованим автомобілем?

Це стане можливим, якщо ви виберете опцію додаткового водія під час онлайн-бронювання. У більшості випадків це платний варіант, який оплачується в пункті прокату автомобілів.

Чи можу я забронювати певну модель орендованого автомобіля під час бронювання?

Так, пропозиції, які включають певні моделі автомобілів, позначені знаком «Гарантована модель автомобіля» на сторінці результатів пошуку.

Чи варто купувати додаткову страховку для оренди автомобіля в Ставангер ?

Якщо ви не збираєтеся купувати страхування з повним покриттям, доцільно придбати страховку, щоб убезпечити свій депозит. Вам потрібно буде надати своєму продавцю кредитну картку з достатньою кількістю коштів, необхідних для депозиту автомобіля. Але в разі зняття коштів страхова компанія покриває витрати. Придбати цей вид страхування можна під час онлайн-бронювання автомобіля на нашому сайті.