Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Ціни на оренду авто - Таррагона

Порівняйте ціни на оренду автомобілів різних класів у надійних компаніях в Таррагона. Найдешевша пропозиція прокату автомобілів кожного класу в Таррагона виділено червоним кольором.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Вен

Вен

Позашляховик

Позашляховик

Goldcar rental від$62.77 від$107.28 від$99.94 від$125.96 від$74.21
Interrent від$75.33 від$123.19 від$120.56
Firefly Car Rental від$20.86 від$23.55 від$24.67

Найкращі компанії прокату авто - Таррагона

Агентства з прокату автомобілів в Таррагона можуть суттєво відрізнятися не тільки за різноманітністю орендованих транспортних засобів, умовами їх оренди та за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 214 reviews

7.3 / 10

Існує величезна різноманітність прокату автомобілів у Таррагона. Класи прокату автомобілів, які можна орендувати у Таррагона починаючи з Економічні, Стандартні, Вен, Позашляховик, 7-місні до 9-місні.

Найбільша колекція автомобілів у Таррагона надає EUROPCAR Corporate.

У Таррагона, ви можете знайти найкращу компанію для будь-якої зі своїх поїздок. пропонують короткострокові, погодинні, щоденні, довгострокові, щотижневі, щомісячні та навіть угоди про оренду автомобіля в одну сторону. Ви також знайдете прокат автомобілів для водіїв віком до 21 та 25 років у Таррагона.

Місця прокату автомобілів у Таррагона

Щоб знайти найкращу пропозицію прокату автомобілів в Таррагона, ви повинні перевіряти оренду автомобілів не в одному місці отримання та повернення. Також подивіться пропозиції прокату автомобілів в інших найближчих місцях: аеропортах, вокзалах, портах та в центрі міста.

Таррагона Огляд автопарку

Через велику кількість компаній оренди автомобілів в Таррагона, автопарк представлений величезною різноманітністю автомобілів. Будь ласка, скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб краще зрозуміти, який автомобіль найкраще підходить для вас на основі ваших конкретних вимог.

Клас прокату автомобілів Найкраще для Можливі моделі прокату автомобілів
Міні Відносно короткої поїздки без великої кількості багажу Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam,або схожі.
Економічний Мандрівників, які віддають перевагу дешевому прокату автомобілів Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактний Людей, які шукають менш паливні автомобілі Hyundai Accent, Nissan Versa,або схожі.
Середньорозмірний Тих, кому потрібно прекрасні поєднання ціни та комфорту в орендованому автомобілі Nissan Sentra, або схожі.
Стандартний Комфортної подорожі з групою до 5 пасажирів за доступною ціною Audi A4, …, або схожі.
Повнорозмірний Тих, хто шукає великі потужні автомобілі з достатньою кількістю вільного місця Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місний Групи людей, яким потрібно більше місця, ніж у звичайних 5-місних автівках Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен/ 9-12-місний Сімейної поїздки або подорожі з великою кількістю пасажирів і вантажів Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Ділових подорожей та оренда автомобілів для важливих випадків Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Мандрівники, які люблять відчувати себе босом як на дорозі, так і на бездоріжжі Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/ Екзотичний Людей, які шукають першокласний досвід водіння, незважаючи на ціну Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Подорожей в теплу сонячну погоду та для відчуття свободи Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в AIRPORT_NAME Аеропорту

Як орендувати автомобіль в Таррагона ?

Введіть потрібне місце отримання та повернення авто у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда автомобіля в Таррагона?

Ціни на оренду автомобіля в Таррагона варіюються з $20.86 на день та до $120.56 на день залежно від бажаної моделі, місця отримання та варіантів оренди.

У якому місці найдешевший прокат автомобілів в Таррагона?

Найдешевший прокат авто в Таррагона можна знайти в Tarragona – Camp De Tarragona – Train Station. Ціни на оренду автомобілів починаються від $20.86 в цьому місці.

Які компанії з оренди автомобілів працюють в Таррагона?

B Таррагона, Ви можете замовити автомобіль у таких відомих компаніях, як EUROPCAR, і ENTERPRISE.

Яке агентство з прокату автомобілів з найвищим рейтингом в Таррагона?

Компанія з прокату автомобілів, яка на даний момент має найвищий рейтинг серед користувачів в Таррагона це EUROPCAR Corporate із середнім балом 7.3/10.

Яка ціна на бензин в Таррагона?

Ціни на бензин в Таррагона варіюється від $3.73 до $5.77.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля за допомогою Debit Card в Таррагона ?

Так, ви можете використовувати Debit Card для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи може хтось інший, крім мене, керувати моїм орендованим автомобілем?

Це стане можливим, якщо ви виберете опцію додаткового водія під час онлайн-бронювання. У більшості випадків це платний варіант, який оплачується в пункті прокату автомобілів.

Чи можу я забронювати певну модель орендованого автомобіля під час бронювання?

Так, пропозиції, які включають певні моделі автомобілів, позначені знаком «Гарантована модель автомобіля» на сторінці результатів пошуку.

Чи варто купувати додаткову страховку для оренди автомобіля в Таррагона ?

Якщо ви не збираєтеся купувати страхування з повним покриттям, доцільно придбати страховку, щоб убезпечити свій депозит. Вам потрібно буде надати своєму продавцю кредитну картку з достатньою кількістю коштів, необхідних для депозиту автомобіля. Але в разі зняття коштів страхова компанія покриває витрати. Придбати цей вид страхування можна під час онлайн-бронювання автомобіля на нашому сайті.