Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy [MEL]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku MEL.

Van

Toyota Commuter

europcar
A
12
4
6
Toyota Commuter

From

$220.40 / day

Ekonomiczny

Hyundai Accent

budget
A
5
5
2
Hyundai Accent

From

$50.04 / day

Ekonomiczny

Nissan Micra

europcar
M
5
3
2
Nissan Micra

From

$90.24 / day

Standardowy

Hyundai i30

budget
A
5
3
4
Hyundai i30

From

$50.52 / day

Standardowy

Ford Focus

thrifty
A
5
3
4
Ford Focus

From

$80.81 / day

Kompaktowy

Hyundai i20

alamo
A
5
5
3
Hyundai i20

From

$63.87 / day

SUV

Mitsubishi ASX

budget
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

From

$68.97 / day

SUV

Nissan X-Trail

keddy by europcar
A
5
5
5
Nissan X-Trail

From

$165.43 / day

Pełnowymiarowy

Toyota Camry

alamo
A
5
4
5
Toyota Camry

From

$75.08 / day

Pełnowymiarowy

Mercedes E Class

europcar
A
5
4
5
Mercedes E Class

From

$244.36 / day

Kombi

Holden Commodore Estate

budget
A
5
5
5
Holden Commodore Estate

From

$129.42 / day

Luksusowy

Mercedes C Class

thrifty
A
5
4
4
Mercedes C Class

From

$136.91 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy MEL Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy [MEL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy zapewnia dostawca BUDGET ABG FRANCHISE.

Budget ABG Franchise

Budget 7 reviews

9.1 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 49 reviews

8.5 / 10

Alpha

Alpha 12 reviews

8.1 / 10

Firefly

Firefly 19 reviews

7.8 / 10

Enterprise

Enterprise 24 reviews

7.6 / 10

Thrifty

Thrifty 69 reviews

7.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 103 reviews

7.1 / 10

Alamo EMEA

Alamo 11 reviews

7.1 / 10

Europcar Corporate

Europcar 149 reviews

6.8 / 10

ACE

ACE 21 reviews

5.2 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku MEL?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy Toyota Commuter od europcar. Obecna cena to $220.40 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska MEL wahają się od $3.63 do $4.19.

A więc wydasz około 7.65 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 12.3 $. Sie werden also ungefähr 7.65 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 12.3 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Lotnisko W melbourne - Terminal Krajowy. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!