Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Mildura, Lotnisko [MQL]

Przejrzyj naszą ofertę Van Mildura, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku MQL.

Van

Kia Carnival

avis
A
8
4
3
Kia Carnival

od

$77.61 za dzień

Ekonomiczny

Kia Rio

avis
A
5
5
2
Kia Rio

od

$54.71 za dzień

Standardowy

Toyota Corolla

avis
A
5
3
4
Toyota Corolla

od

$69.55 za dzień

Pełnowymiarowy

Toyota Camry

avis
A
5
4
5
Toyota Camry

od

$78.88 za dzień

Pełnowymiarowy

Holden Commodore

avis
A
5
4
5
Holden Commodore

od

$89.48 za dzień

SUV

Mitsubishi ASX

avis
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

od

$81.84 za dzień

SUV

Toyota Kluger

avis
A
5
5
6
Toyota Kluger

od

$92.02 za dzień

Kombi

Holden Commodore Estate

avis
A
5
5
5
Holden Commodore Estate

od

$92.02 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van MQL Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Mildura, Lotnisko to następujące modele samochodów Kia Carnival, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Mildura, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Mildura, Lotnisko [MQL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Mildura, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Mildura, Lotnisko zapewnia dostawca AVIS ABG FRANCHISE.

Avis ABG Franchise

Avis 53 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 643 reviews

8.1 / 10

Thrifty

Thrifty 379 reviews

8 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Mildura, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku MQL?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Mildura, Lotnisko Kia Carnival od avis. Obecna cena to $77.61 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Van na lotnisku Mildura, Lotnisko [MQL] ?

Najlepszy dostawca Van na lotnisku MQL to Avis ABG Franchise ze średnią oceną 8.7 z 10.

Najtańszy samochód Van od avis na lotnisku Mildura, Lotnisko to KIA CARNIVAL. Jego cena zaczyna się od $77.61 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Mildura, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska MQL wahają się od $2.85 do $4.45.

A więc wydasz około 11.15 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 18 $. Sie werden also ungefähr 11.15 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 18 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Mildura, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Mildura, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Mildura, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Mildura, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Mildura, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!