Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy [PER]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 21 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku PER. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Standardowy

Standardowy

SUV

SUV

Kompaktowy

Kompaktowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

AVIS Car Rental od$76.03 od$115.69 od$78.35 od$83.72
Europcar od$71.18 od$72.03 od$74.70
Ace Rental Cars od$128.46

Opinie o wynajmie samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy [PER]

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wypożyczalni samochodów lub dokonujesz rezerwacji w ostatniej chwili, nie zapomnij przeczytać opinii naszych poprzednich klientów o wynajmie samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy [PER]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 21 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

Hertz Corporate

Hertz 27 reviews

8.8 / 10

Budget ABG Franchise

Budget 60 reviews

8.7 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 49 reviews

8.5 / 10

Alamo EMEA

Alamo 82 reviews

7.6 / 10

Enterprise

Enterprise 24 reviews

7.6 / 10

Thrifty

Thrifty 12 reviews

7.4 / 10

Alpha

Alpha 54 reviews

7.4 / 10

Europcar Corporate

Europcar 61 reviews

7.1 / 10

ACE

ACE 21 reviews

5.2 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy wynosi 21 lat. Ale z 14CARS.com, nawet nastolatek może wynająć samochód na lotnisku PER.

Wypożyczalnie samochodów, takie jak AVIS, BUDGET, EUROPCAR, HERTZ, THRIFTY, ALAMO, REDSPOT, ACE, KEDDY, ENTERPRISE, SUNSET RENT A CAR, ALPHA, NATIONAL, ACE RENTAL CARS na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy, pozwalają kierowcom poniżej 21 roku życia na prowadzenie wynajętego samochodu, o ile uiści on dodatkową opłatę dla młodego kierowcy i spełnione są wszystkie inne wymagania. Zwykle dodatkowa opłata dla kierowców w wieku 18-20 lat jest wyższa niż dla kierowców w wieku 21-24 lat.

Najniższy wiek, w którym można wynająć samochód u niektórych z naszych dostawców, to 18 lat, jednak zależy to od miejsca odbioru samochodu.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy

Jak wynająć samochód na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy jeżeli masz mniej niż 21 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku PER?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 21 lat na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy to Kia Rio. Jego aktualna cena to $71.18 za dzień.

Jaki samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku [PER] jest najbardziej popularny?

Najbardziej popularny samochód dla młodego kierowcy na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy to aktualnie MITSUBISHI ASX. Najniższa cena za wynajęcie tego auta to $74.70 za dzień.

Jaki typ samochodów dostępnych dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku [PER] jest najbardziej popularny?

Typ samochodu najczęściej rezerwowanego przez kierowców mających mniej niż 21 lat na lotnisku PER to EKONOMICZNY. Najtańszy samochód klasy EKONOMICZNY dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat to KIA RIO. Jego cena zaczyna się od $71.18 za dzień.

Która firma wypożyczająca samochody młodym kierowcom na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy [PER] jest najbardziej godna zaufania?

Najbardziej godną zaufania wypożyczalnią aut dla kierowców w mającego mniej niż 21 lat na lotnisku PER jest Hertz Corporate o średniej ocenie klientów 8.8 /10. Najtańsze auto dla młodych kierowców w wypożyczalni Hertz Corporate na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy to KIA RIO, można je wypożyczyć od $71.18 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy?

Ceny benzyny w okolicy lotniska PER wahają się od $3.49 вщ $4.19.

Czy w Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku Perth, Lotnisko – Terminal Krajowy ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!