Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Belem, Lotnisko [BEL]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Belem, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku BEL.

7-osobwy

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
1
Chevrolet Spin

From

$106.98 / day

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

From

$49.56 / day

Van

Ford Ranger Supercab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Supercab

From

$159.55 / day

Ekonomiczny

Fiat Novo Uno

alamo
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

From

$29.70 / day

Ekonomiczny

Toyota Yaris

alamo
M
5
5
2
Toyota Yaris

From

$538.77 / day

Mini

Ford Ka

localiza
M
4
5
1
Ford Ka

From

$33.35 / day

Pełnowymiarowy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

From

$34.76 / day

Pełnowymiarowy

Volkswagen Amarok

sixt
M
5
4
0
Volkswagen  Amarok

From

$121.07 / day

Kompaktowy

Volkswagen Voyage G6

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Voyage G6

From

$36.64 / day

Standardowy

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

From

$49.72 / day

Standardowy

Mercedes C Class

movida
A
5
4
5
Mercedes C Class

From

$105.68 / day

SUV

Dacia Duster

movida
M
5
5
4
Dacia Duster

From

$51.88 / day

SUV

Chevrolet Equinox

sixt
A
5
5
3
Chevrolet Equinox

From

$71.43 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy BEL Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Belem, Lotnisko to następujące modele samochodów Chevrolet Spin, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Belem, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Belem, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Belem, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku BEL?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Belem, Lotnisko Chevrolet Spin od localiza. Obecna cena to $106.98 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Belem, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska BEL wahają się od $6.09 do $6.74.

A więc wydasz około 12.55 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 20.2 $. Sie werden also ungefähr 12.55 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 20.2 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Belem, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Belem, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Belem, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Belem, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Belem, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!