Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport [CNF]

Przejrzyj naszą ofertę Van Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CNF.

Ekonomiczny

Fiat Novo Uno

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

od

$19.96 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

od

$32.62 za dzień

Kompaktowy

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

od

$29.54 za dzień

Kompaktowy

Citroen C4 Cactus

localiza
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

od

$42.96 za dzień

Standardowy

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

od

$33.95 za dzień

Standardowy

BMW 3 Series

localiza
A
5
5
4
BMW 3 Series

od

$154.59 za dzień

SUV

Jeep Renegade

localiza
A
5
5
3
Jeep Renegade

od

$48.58 za dzień

SUV

Dacia Duster

movida
A
5
5
3
Dacia Duster

od

$60.94 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van CNF Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport [CNF], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport zapewnia dostawca LOCALIZA.

LOCALIZA

LOCALIZA 116 reviews

7.9 / 10

MOVIDA

MOVIDA 13 reviews

6.4 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku CNF?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport Fiat Novo Uno od foco aluguel de carros. Obecna cena to $19.96 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CNF wahają się od $3.76 do $4.64.

A więc wydasz około 12.85 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 20.75 $. Sie werden also ungefähr 12.85 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 20.75 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!