Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Campinas, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku VCP.

Ekonomiczny

Fiat Novo Uno

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

od

$12.12 za dzień

Ekonomiczny

Hyundai HB20

movida
M
5
5
2
Hyundai HB20

od

$19.89 za dzień

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

od

$12.24 za dzień

Standardowy

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

od

$15.39 za dzień

Standardowy

Nissan Sentra

localiza
A
5
4
5
Nissan Sentra

od

$41.64 za dzień

Kompaktowy

Nissan Versa

unidas
M
5
3
3
Nissan Versa

od

$19.75 za dzień

Kompaktowy

Volkswagen Voyage

localiza
M
5
5
3
Volkswagen Voyage

od

$24.34 za dzień

SUV

Renault Duster

unidas
M
5
5
4
Renault Duster

od

$24.34 za dzień

SUV

Ford Ranger Double Cab

unidas
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

od

$47.98 za dzień

7-osobwy

Chevrolet Spin

foco aluguel de carros
A
7
5
1
Chevrolet Spin

od

$29.46 za dzień

Van

Fiat Fiorino

movida
M
3
4
0
Fiat Fiorino

od

$30.80 za dzień

Pełnowymiarowy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

od

$59.73 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny VCP Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Campinas, Lotnisko to następujące modele samochodów Fiat Novo Uno, Hyundai HB20, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Campinas, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko zapewnia dostawca LOCALIZA.

LOCALIZA

LOCALIZA 8 reviews

7.7 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Campinas, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku VCP?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Campinas, Lotnisko Fiat Novo Uno od foco aluguel de carros. Obecna cena to $12.12 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Campinas, Lotnisko to aktualnie FIAT NOVO UNO. Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia foco aluguel de carros. Wynosi ona $12.12 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku VCP to LOCALIZA ze średnią oceną 7.7 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od foco aluguel de carros na lotnisku Campinas, Lotnisko to FIAT NOVO UNO. Jego cena zaczyna się od $12.12 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska VCP wahają się od $3.63 do $4.12.

A więc wydasz około 5.2 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 8.4 $. Sie werden also ungefähr 5.2 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 8.4 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Campinas, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Campinas, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Campinas, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!