Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP]

Przejrzyj naszą ofertę Van Campinas, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku VCP.

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

From

$40.57 / day

Van

Ford Ranger Supercab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Supercab

From

$80.99 / day

Ekonomiczny

Volkswagen Gol

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Volkswagen Gol

From

$18.81 / day

Ekonomiczny

Citroen C3

unidas
M
5
5
2
Citroen C3

From

$53.12 / day

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

From

$19.66 / day

Kompaktowy

Volkswagen Voyage G6

foco aluguel de carros
M
5
5
3
Volkswagen Voyage G6

From

$21.55 / day

Kompaktowy

Audi A3

movida
A
5
5
3
Audi A3

From

$67.50 / day

Pełnowymiarowy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

From

$28.97 / day

Standardowy

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

From

$30.30 / day

Standardowy

Mercedes C Class

movida
A
5
4
5
Mercedes C Class

From

$141.01 / day

SUV

Dacia Duster

movida
M
5
5
4
Dacia Duster

From

$41.56 / day

7-osobwy

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
1
Chevrolet Spin

From

$47.39 / day

9-osobowe

Mercedes Vito

movida
M
9
4
2
Mercedes Vito

From

$108.25 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van VCP Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Campinas, Lotnisko to następujące modele samochodów Volkswagen Saveiro Pickup, Ford Ranger Supercab, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Campinas, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Campinas, Lotnisko [VCP], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Campinas, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Campinas, Lotnisko zapewnia dostawca LOCALIZA.

LOCALIZA

LOCALIZA 8 reviews

7.7 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Campinas, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku VCP?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Campinas, Lotnisko Volkswagen Saveiro Pickup od localiza. Obecna cena to $40.57 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska VCP wahają się od $3.63 do $4.12.

A więc wydasz około 11.85 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 19.1 $. Sie werden also ungefähr 11.85 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 19.1 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Campinas, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Campinas, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Campinas, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Campinas, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!