Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe [CGR]

Przejrzyj naszą ofertę Van Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CGR.

Van

Chevrolet Spin

unidas
M
5
5
2
Chevrolet Spin

From

$32.47 / day

Van

Ford Ranger Supercab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Supercab

From

$111.98 / day

Ekonomiczny

Fiat Novo Uno

alamo
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

From

$16.04 / day

Ekonomiczny

Renault Sandero

sixt
M
5
5
2
Renault Sandero

From

$52.26 / day

Kompaktowy

Toyota Etios XS

unidas
M
5
5
3
Toyota Etios XS

From

$20.66 / day

Kompaktowy

Audi A3

movida
A
5
5
3
Audi A3

From

$90.52 / day

Mini

Ford Ka

alamo
M
4
5
1
Ford Ka

From

$22.77 / day

SUV

Renault Duster

unidas
M
5
5
4
Renault Duster

From

$32.99 / day

SUV

Chevrolet Equinox

sixt
A
5
5
3
Chevrolet Equinox

From

$118.28 / day

Pełnowymiarowy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

From

$39.69 / day

Standardowy

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

From

$40.25 / day

Standardowy

Mercedes C Class

movida
A
5
4
5
Mercedes C Class

From

$129.53 / day

9-osobowe

Mercedes Vito

movida
M
9
4
2
Mercedes Vito

From

$147.43 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van CGR Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe to następujące modele samochodów Chevrolet Spin, Ford Ranger Supercab, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe [CGR], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe zapewnia dostawca LOCALIZA.

LOCALIZA

LOCALIZA 8 reviews

7.7 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku CGR?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe Chevrolet Spin od unidas. Obecna cena to $32.47 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CGR wahają się od $3.26 do $4.03.

A więc wydasz około 11.2 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 18 $. Sie werden also ungefähr 11.2 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 18 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Campo Grande, Lotnisko Międzynarodowe. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!