Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Salvador, Lotnisko [SSA]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Salvador, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SSA.

SUV

Dacia Duster

movida
M
5
5
4
Dacia Duster

od

$16.30 za dzień

SUV

Ford Ranger Double Cab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

od

$95.42 za dzień

Mini

Chevrolet Celta

locarx
M
4
4
1
Chevrolet Celta

od

$10.64 za dzień

Ekonomiczny

Fiat Novo Uno

movida
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

od

$11.14 za dzień

Ekonomiczny

Hyundai HB20

movida
M
5
5
2
Hyundai HB20

od

$12.60 za dzień

Kompaktowy

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

od

$12.60 za dzień

Kompaktowy

Citroen C4 Cactus

localiza
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

od

$56.29 za dzień

Van

Fiat Doblo

alamo
M
5
5
2
Fiat Doblo

od

$14.86 za dzień

Standardowy

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

od

$20.66 za dzień

Standardowy

BMW 3 Series

localiza
A
5
5
4
BMW 3 Series

od

$140.52 za dzień

7-osobwy

Chevrolet Spin

movida
A
7
5
2
Chevrolet Spin

od

$22.46 za dzień

Pełnowymiarowy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

od

$111.47 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV SSA Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Salvador, Lotnisko to następujące modele samochodów Dacia Duster, Ford Ranger Double Cab, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

SUV miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Salvador, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Salvador, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Salvador, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko [SSA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko zapewnia dostawca LOCALIZA.

LOCALIZA

LOCALIZA 36 reviews

8.3 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Salvador, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku SSA?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Salvador, Lotnisko Dacia Duster od movida. Obecna cena to $16.30 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska SSA wahają się od $3.82 do $4.42.

A więc wydasz około 9.35 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 15.1 $. Sie werden also ungefähr 9.35 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 15.1 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Salvador, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Salvador, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Salvador, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!