Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kamloops, Lotnisko [YKA]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Kamloops, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YKA.

Ekonomiczny

Toyota Yaris

BUDGET
A
5
3
2
Toyota Yaris

od

$33.80 za dzień

Kompaktowy

Chevrolet Sonic

BUDGET
A
5
5
3
Chevrolet Sonic

od

$35.25 za dzień

Standardowy

Chevrolet Cruze

BUDGET
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

od

$38.15 za dzień

Standardowy

Toyota Corolla

ENTERPRISE
A
5
4
4
Toyota Corolla

od

$293.35 za dzień

Pełnowymiarowy

Chevrolet Impala

BUDGET
A
5
4
4
Chevrolet Impala

od

$43.65 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

NATIONAL
A
5
4
3
Chrysler 300

od

$45.54 za dzień

SUV

Ford Escape

BUDGET
A
5
5
3
Ford Escape

od

$52.82 za dzień

SUV

Toyota Rav4

ENTERPRISE
A
5
5
3
Toyota Rav4

od

$293.35 za dzień

7-osobwy

Dodge Grand Caravan

NATIONAL
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

od

$54.76 za dzień

Van

Chevrolet Silverado Ext Cab

NATIONAL
A
4
4
0
Chevrolet Silverado Ext Cab

od

$68.03 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny YKA Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kamloops, Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Yaris, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kamloops, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kamloops, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Kamloops, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko [YKA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko zapewnia dostawca ENTERPRISE.

Enterprise

Enterprise 479 reviews

8.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 226 reviews

8.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 693 reviews

7.8 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Kamloops, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku YKA?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kamloops, Lotnisko Toyota Yaris od BUDGET. Obecna cena to $33.80 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko [YKA] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku YKA to Enterprise ze średnią oceną 8.5 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od BUDGET na lotnisku Kamloops, Lotnisko to Toyota Yaris. Jego cena zaczyna się od $33.80 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska YKA wahają się od $3.02 do $4.03.

A więc wydasz około $4.75 za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej $7.65.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kamloops, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kamloops, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Kamloops, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!