Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Odkryte samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW]

Przejrzyj naszą ofertę Odkryte Kelowna, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Odkryte samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YLW.

Odkryte

Ford Mustang Convertible

budget
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

od

$139.34 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

avis
A
5
4
3
Chrysler 300

od

$94.85 za dzień

Luksusowy

Nissan Maxima

enterprise
A
5
4
3
Nissan Maxima

od

$112.01 za dzień

Kompaktowy

Hyundai Accent

enterprise
A
5
4
3
Hyundai Accent

od

$96.46 za dzień

Ekonomiczny

Chevrolet Spark

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark

od

$97.58 za dzień

Standardowy

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

od

$97.72 za dzień

Standardowy

BMW 3 Series

enterprise
A
5
4
4
BMW 3 Series

od

$124.01 za dzień

SUV

Chevrolet Trax

enterprise
A
5
3
2
Chevrolet Trax

od

$104.14 za dzień

SUV

BMW X3

enterprise
A
5
5
4
BMW X3

od

$256.87 za dzień

Pełnowymiarowy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

od

$119.21 za dzień

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$165.34 za dzień

Informacje o klasach samochodów Odkryte do wynajęcia na lotnisku

Kabriolety to samochody, które mają możliwość schowania dachu, co oferuje super wrażenia z jazdy na świeżym powietrzu. Nie trzeba dodawać, że jeżdżenie samochodem z klasy kabrioletów wymaga dobrej pogody i ciepłych temperatur. Samochody te są doskonałym wyborem na idealne letnie wakacje.

Niewielką wadą kabrioletów do wynajęcia jest dość ograniczona przestrzeń bagażowa, co wynika z mechanizmu zwijania dachu, ale jest to niewielka cena, biorąc pod uwagę styl, którego doświadczysz podczas jazdy kabrioletem.

Wynajęcie kabrioletu to zupełnie niesamowite doświadczenie i jeśli nigdy nie jeździłeś takim samochodem, to naprawdę powinieneś spróbować.

Odkryte YLW Wynajem samochodów na lotnisku

Odkryte klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kelowna, Lotnisko to następujące modele samochodów Ford Mustang Convertible, lub podobne samochody do wynajęcia Odkryte.

Odkryte miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kelowna, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kelowna, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Odkryte Kelowna, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL EHI.

NATIONAL ehi

NATIONAL 39 reviews

8.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 130 reviews

8.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 188 reviews

8.2 / 10

DOLLAR (CA)

DOLLAR 338 reviews

8.1 / 10

AVIS ABG

AVIS 162 reviews

8 / 10

THRIFTY

THRIFTY 323 reviews

8 / 10

FAQ - Odkryte wynajmij samochód na lotnisku Kelowna, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Odkryte na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Odkryte wynajmu samochodów na lotnisku YLW?

Najtańsza grupa Odkryte samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kelowna, Lotnisko Ford Mustang Convertible od budget. Obecna cena to $139.34 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska YLW wahają się od $3.48 do $4.18.

Zużycie paliwa CONVERTIBLE znacznie różni się w zależności od modelu wynajętego samochodu klasy CONVERTIBLE. Możesz wydać od 8.3 do 9.9 na paliwo za 100 km jazdy w pobliżu lotniska Kelowna, Lotnisko. Za 100 mil jazdy samochodem wydasz od 13.3 $ do 16 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Odkryte na lotnisku Kelowna, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kelowna, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Odkryte tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Odkryte tylko w jedną stronę na lotnisku Kelowna, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!