Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Kelowna, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YLW.

Ekonomiczny

Chevrolet Spark

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark

od

$97.58 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

avis
A
5
4
3
Chrysler 300

od

$94.85 za dzień

Luksusowy

Nissan Maxima

enterprise
A
5
4
3
Nissan Maxima

od

$112.01 za dzień

Kompaktowy

Hyundai Accent

enterprise
A
5
4
3
Hyundai Accent

od

$96.46 za dzień

Standardowy

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

od

$97.72 za dzień

Standardowy

BMW 3 Series

enterprise
A
5
4
4
BMW 3 Series

od

$124.01 za dzień

SUV

Chevrolet Trax

enterprise
A
5
3
2
Chevrolet Trax

od

$104.14 za dzień

SUV

BMW X3

enterprise
A
5
5
4
BMW X3

od

$256.87 za dzień

Pełnowymiarowy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

od

$119.21 za dzień

Odkryte

Ford Mustang Convertible

budget
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

od

$139.34 za dzień

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$165.34 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny YLW Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kelowna, Lotnisko to następujące modele samochodów Chevrolet Spark, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kelowna, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kelowna, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Kelowna, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL EHI.

NATIONAL ehi

NATIONAL 39 reviews

8.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 130 reviews

8.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 188 reviews

8.2 / 10

DOLLAR (CA)

DOLLAR 338 reviews

8.1 / 10

AVIS ABG

AVIS 162 reviews

8 / 10

THRIFTY

THRIFTY 323 reviews

8 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Kelowna, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku YLW?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kelowna, Lotnisko Chevrolet Spark od hertz. Obecna cena to $97.58 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Kelowna, Lotnisko to aktualnie . Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia enterprise. Wynosi ona $96.46 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko [YLW] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku YLW to NATIONAL ehi ze średnią oceną 8.9 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od hertz na lotnisku Kelowna, Lotnisko to CHEVROLET SPARK. Jego cena zaczyna się od $97.58 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska YLW wahają się od $3.48 do $4.18.

A więc wydasz około 5.15 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 8.35 $. Sie werden also ungefähr 5.15 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 8.35 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Kelowna, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kelowna, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Kelowna, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!