Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Toronto - Lotnisko [YYZ]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Toronto - Lotnisko, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 21 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku YYZ. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Standardowy

Standardowy

Van

Van

SUV

SUV

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Luksusowy

Luksusowy

AVIS Car Rental od$55.78 od$79.92
Hertz od$57.95 od$53.80 od$39.15 od$57.97
Budget Car Rental od$67.25 od$53.10 od$47.48 od$45.38
Alamo od$54.44 od$51.68 od$46.38 od$61.78

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Toronto - Lotnisko [YYZ]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Toronto - Lotnisko i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 21 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

Enterprise

Enterprise 85 reviews

8.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 31 reviews

8.4 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 159 reviews

8.3 / 10

THRIFTY

THRIFTY 76 reviews

8.2 / 10

DOLLAR (CA)

DOLLAR 100 reviews

8 / 10

AVIS ABG

AVIS 151 reviews

7.9 / 10

PAYLESS

PAYLESS 9 reviews

7.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 32 reviews

7.6 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 420 reviews

7.6 / 10

ZOOM

ZOOM 45 reviews

6.9 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Toronto - Lotnisko wynosi 21 lat. Ale z 14CARS.com, nawet nastolatek może wynająć samochód na lotnisku YYZ.

Wypożyczalnie samochodów, takie jak AVIS, SIXT, THRIFTY, HERTZ, BUDGET, ALAMO, EUROPCAR, ACO, ACE, DISCOUNT, MEX, GREEN MOTION, DOLLAR, E-Z, NATIONAL, ENTERPRISE, ZOOM, PEEL, PAYLESS, DOLLAR THRIFTY, NU, ROUTES na lotnisku Toronto - Lotnisko, pozwalają kierowcom poniżej 21 roku życia na prowadzenie wynajętego samochodu, o ile uiści on dodatkową opłatę dla młodego kierowcy i spełnione są wszystkie inne wymagania. Zwykle dodatkowa opłata dla kierowców w wieku 18-20 lat jest wyższa niż dla kierowców w wieku 21-24 lat.

Najniższy wiek, w którym można wynająć samochód u niektórych z naszych dostawców, to 18 lat, jednak zależy to od miejsca odbioru samochodu.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Toronto - Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku Toronto - Lotnisko jeżeli masz mniej niż 21 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku YYZ?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 21 lat na lotnisku Toronto - Lotnisko to Nissan Altima. Jego aktualna cena to $13.00 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Toronto - Lotnisko?

Ceny benzyny w okolicy lotniska YYZ wahają się od $3.45 do $3.89.

Czy w Toronto - Lotnisko Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku Toronto - Lotnisko ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!