Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou [CAN]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Kanton, Lotnisko Guangzhou samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CAN.

7-osobwy

Toyota Previa

ehi
A
7
5
1
Toyota Previa

od

$64.27 za dzień

Standardowy

Volkswagen Jetta

ehi
A
5
3
4
Volkswagen Jetta

od

$25.15 za dzień

Pełnowymiarowy

Peugeot 301

ehi
A
5
4
5
Peugeot 301

od

$25.15 za dzień

Kompaktowy

Volkswagen Lavida

ehi
A
5
5
3
Volkswagen Lavida

od

$31.48 za dzień

SUV

Hyundai iX35

ehi
A
5
5
4
Hyundai iX35

od

$43.03 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy CAN Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou to następujące modele samochodów Toyota Previa, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kanton, Lotnisko Guangzhou

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kanton, Lotnisko Guangzhou . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku CAN?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kanton, Lotnisko Guangzhou Toyota Previa od ehi. Obecna cena to $64.27 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CAN wahają się od $3.40 do $4.54.

A więc wydasz około 7.8 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 12.5 $. Sie werden also ungefähr 7.8 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 12.5 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kanton, Lotnisko Guangzhou znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Kanton, Lotnisko Guangzhou. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!