Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe [KMG]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KMG.

7-osobwy

Toyota Previa

tongye
A
7
5
1
Toyota Previa

od

$50.96 za dzień

9-osobowe

Hyundai H1

tongye
A
9
5
4
Hyundai H1

od

$55.32 za dzień

Van

Peugeot 3008

ehi
A
5
5
2
Peugeot 3008

od

$29.10 za dzień

Kompaktowy

Buick Excelle

ehi
A
5
5
3
Buick Excelle

od

$17.40 za dzień

Kompaktowy

Volkswagen GranLavida

ehi
A
5
5
3
Volkswagen GranLavida

od

$22.89 za dzień

Kombi

Ford Focus Estate

ehi
A
5
5
5
Ford Focus Estate

od

$19.61 za dzień

Standardowy

Nissan Sylphy

ehi
A
5
4
5
Nissan Sylphy

od

$19.61 za dzień

Standardowy

Buick Excelle GT

tongye
A
5
4
4
Buick Excelle GT

od

$55.65 za dzień

Ekonomiczny

MG GT

ehi
A
5
5
2
MG GT

od

$21.59 za dzień

Ekonomiczny

Peugeot 2008

ehi
A
5
5
2
Peugeot 2008

od

$26.01 za dzień

Pełnowymiarowy

Peugeot 301

ehi
A
5
4
5
Peugeot 301

od

$22.43 za dzień

SUV

MG GS

ehi
A
5
5
2
MG GS

od

$24.40 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy KMG Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe to następujące modele samochodów Toyota Previa, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku KMG?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe Toyota Previa od tongye. Obecna cena to $50.96 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KMG wahają się od $3.42 do $4.22.

A więc wydasz około 7.45 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 12.05 $. Sie werden also ungefähr 7.45 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 12.05 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Kunming Changshui, Lotnisko Międzynarodowe. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!