Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe [SJO]

Przejrzyj naszą ofertę Van San Jose, Lotnisko Międzynarodowe samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SJO.

Van

Toyota Minibus

green motion
M
12
4
2
Toyota Minibus

From

$293.93 / day

SUV

Ssangyong Korando

easy car
M
5
5
4
Ssangyong Korando

From

$6.14 / day

SUV

Daihatsu Bego

green motion
A
4
3
2
Daihatsu Bego

From

$504.85 / day

Mini

Hyundai i10

easy car
M
4
3
1
Hyundai i10

From

$6.79 / day

Mini

Suzuki Alto

payless
M
4
3
1
Suzuki Alto

From

$109.09 / day

Ekonomiczny

Kia Rio

avis
M
5
5
2
Kia Rio

From

$13.25 / day

Ekonomiczny

Toyota Yaris Sedan

green motion
A
5
4
3
Toyota Yaris Sedan

From

$364.47 / day

Kompaktowy

Nissan Tiida

avis
M
5
5
3
Nissan Tiida

From

$30.37 / day

Kompaktowy

Suzuki Ciaz

sixt
A
5
5
3
Suzuki Ciaz

From

$99.13 / day

Standardowy

Hyundai Elantra

easy car
A
5
4
5
Hyundai Elantra

From

$47.33 / day

7-osobwy

Mitsubishi Zinger

payless
A
7
5
1
Mitsubishi Zinger

From

$74.54 / day

9-osobowe

Hyundai H1

easy car
A
9
5
4
Hyundai H1

From

$154.06 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van SJO Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe to następujące modele samochodów Toyota Minibus, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van San Jose, Lotnisko Międzynarodowe

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe [SJO], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe zapewnia dostawca SIXT FRANCHISE.

SIXT Franchise

SIXT 10 reviews

8 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 23 reviews

7.8 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 20 reviews

7.5 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 12 reviews

7.3 / 10

Payless Direct

Payless 11 reviews

7.2 / 10

Dollar

Dollar 14 reviews

6.5 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku SJO?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to San Jose, Lotnisko Międzynarodowe Toyota Minibus od green motion. Obecna cena to $293.93 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska SJO wahają się od $3.34 do $4.67.

A więc wydasz około 12.25 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 19.75 $. Sie werden also ungefähr 12.25 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 19.75 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska San Jose, Lotnisko Międzynarodowe znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku San Jose, Lotnisko Międzynarodowe. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!