Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Brno, Lotnisko [BRQ]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Brno, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku BRQ.

7-osobwy

Volkswagen Tiguan

budget
A
7
5
1
Volkswagen Tiguan

od

$139.69 za dzień

9-osobowe

Renault Trafic

budget
M
9
5
4
Renault Trafic

od

$181.09 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Polo

budget
M
5
5
2
Volkswagen Polo

od

$52.15 za dzień

Mini

Skoda Citigo

budget
M
4
3
2
Skoda Citigo

od

$52.15 za dzień

Kompaktowy

Volkswagen Golf

budget
M
5
5
3
Volkswagen Golf

od

$69.54 za dzień

Kombi

Volkswagen Golf Estate

budget
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

od

$75.34 za dzień

Kombi

Skoda Octavia Estate

budget
A
5
5
5
Skoda Octavia Estate

od

$82.17 za dzień

Standardowy

Skoda Octavia

budget
M
5
5
4
Skoda Octavia

od

$76.30 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy BRQ Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Brno, Lotnisko to następujące modele samochodów Volkswagen Tiguan, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Brno, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Brno, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Brno, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko [BRQ], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko zapewnia dostawca BUDGET EMEA FRANCHISE.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 11 reviews

9.2 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Brno, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku BRQ?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Brno, Lotnisko Volkswagen Tiguan od budget. Obecna cena to $139.69 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska BRQ wahają się od $5.08 do $5.59.

A więc wydasz około 10.4 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 16.8 $. Sie werden also ungefähr 10.4 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 16.8 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Brno, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Brno, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Brno, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!