Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko [LPP]

Przejrzyj naszą ofertę Van Lappeenranta, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku LPP.

Van

Volkswagen Transporter Cargo Van

scandia
M
3
4
3
Volkswagen Transporter Cargo Van

od

$108.12 za dzień

Van

Fiat Ducato

scandia
M
3
4
3
Fiat Ducato

od

$171.17 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Polo

scandia
M
5
5
2
Volkswagen Polo

od

$38.58 za dzień

Mini

Ford Ka

scandia
M
4
3
2
Ford Ka

od

$42.72 za dzień

Kompaktowy

Toyota Auris

scandia
M
5
3
3
Toyota Auris

od

$51.10 za dzień

Kompaktowy

Volkswagen Golf

scandia
A
5
5
3
Volkswagen Golf

od

$99.04 za dzień

Kombi

Ford Focus Estate

scandia
M
5
5
4
Ford Focus Estate

od

$63.96 za dzień

Kombi

Volkswagen Golf Estate

scandia
A
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

od

$140.15 za dzień

Standardowy

Skoda Octavia

scandia
M
5
5
4
Skoda Octavia

od

$71.48 za dzień

7-osobwy

Volkswagen Caddy

scandia
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

od

$146.29 za dzień

SUV

Volkswagen Tiguan

scandia
M
5
5
4
Volkswagen Tiguan

od

$150.97 za dzień

Pełnowymiarowy

Volvo S80

scandia
M
5
4
4
Volvo S80

od

$176.38 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van LPP Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko to następujące modele samochodów Volkswagen Transporter Cargo Van, Fiat Ducato, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Lappeenranta, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Lappeenranta, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Lappeenranta, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko [LPP], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ CORPORATE.

Hertz Corporate

Hertz 9 reviews

8.9 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 6 reviews

8.6 / 10

Scandia Rent

Scandia 17 reviews

8.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 10 reviews

7.9 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku LPP?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lappeenranta, Lotnisko Volkswagen Transporter Cargo Van od scandia. Obecna cena to $108.12 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko [LPP] ?

Najlepszy dostawca Van na lotnisku LPP to Hertz Corporate ze średnią oceną 8.9 z 10.

Najtańszy samochód Van od scandia na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko to VOLKSWAGEN TRANSPORTER CARGO VAN. Jego cena zaczyna się od $108.12 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska LPP wahają się od $5.31 do $7.21.

A więc wydasz około 19.2 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 30.9 $. Sie werden also ungefähr 19.2 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 30.9 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lappeenranta, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Lappeenranta, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!