Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko [AJA]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Ajaccio Corsica, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku AJA.

SUV

Nissan Qashqai

enterprise
M
5
5
4
Nissan Qashqai

od

$44.72 za dzień

Mini

Peugeot 108

alamo
M
4
3
2
Peugeot 108

od

$28.55 za dzień

Mini

Ford Ka

hertz
M
4
3
2
Ford Ka

od

$160.20 za dzień

Kompaktowy

Citroen C4

alamo
M
5
5
3
Citroen C4

od

$45.78 za dzień

Kompaktowy

Renault Captur

hertz
A
5
5
3
Renault Captur

od

$264.32 za dzień

Ekonomiczny

Peugeot 208

sixt
M
5
5
2
Peugeot 208

od

$74.42 za dzień

Ekonomiczny

Renault Clio

hertz
M
5
5
2
Renault Clio

od

$200.24 za dzień

Kombi

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
4
Ford Focus Estate

od

$95.17 za dzień

Standardowy

Peugeot 3008

sixt
M
5
5
4
Peugeot 3008

od

$99.90 za dzień

Van

Citroen Berlingo

europcar
M
5
5
3
Citroen Berlingo

od

$112.95 za dzień

7-osobwy

Peugeot 5008

sixt
M
7
5
2
Peugeot 5008

od

$113.15 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV AJA Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Qashqai, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Ajaccio Corsica, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko [AJA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR CORPORATE.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 9 reviews

8.1 / 10

SIXT Corporate

SIXT 159 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 328 reviews

7.9 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 265 reviews

7.5 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 336 reviews

7.5 / 10

ALAMO EHI Corsica

ALAMO 18 reviews

7.5 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 252 reviews

7.5 / 10

ADA - Corsica

ADA 11 reviews

7 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku AJA?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ajaccio Corsica, Lotnisko Nissan Qashqai od enterprise. Obecna cena to $44.72 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska AJA wahają się od $6.86 do $7.74.

A więc wydasz około 16.6 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 26.7 $. Sie werden also ungefähr 16.6 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 26.7 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ajaccio Corsica, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Ajaccio Corsica, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!