Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn [HHN]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Port Lotniczy Frankfurt-hahn samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku HHN.

Van

Volkswagen Touran

flizzr
M
5
5
4
Volkswagen Touran

od

$133.93 za dzień

Kompaktowy

Opel Astra

europcar
M
5
3
3
Opel Astra

od

$89.78 za dzień

Kompaktowy

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

od

$153.93 za dzień

Kombi

Renault Megane Estate

europcar
M
5
5
4
Renault Megane Estate

od

$97.02 za dzień

Kombi

Audi A6 Estate

flizzr
A
5
5
6
Audi A6 Estate

od

$173.33 za dzień

Standardowy

Skoda Octavia

europcar
M
5
5
4
Skoda Octavia

od

$107.08 za dzień

Standardowy

Audi A3 Saloon

sixt
M
5
5
4
Audi A3 Saloon

od

$134.11 za dzień

SUV

Nissan Qashqai

europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

od

$108.66 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Polo

flizzr
M
5
3
2
Volkswagen Polo

od

$111.24 za dzień

Pełnowymiarowy

BMW 3 Series

europcar
A
5
4
4
BMW 3 Series

od

$117.93 za dzień

Luksusowy

Mercedes E Class

europcar
A
5
4
4
Mercedes E Class

od

$131.45 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy HHN Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Port Lotniczy Frankfurt-hahn

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Port Lotniczy Frankfurt-hahn . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Port Lotniczy Frankfurt-hahn

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn [HHN], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn zapewnia dostawca EUROPCAR CORPORATE.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 9 reviews

9.3 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 48 reviews

9.2 / 10

Buchbinder

Buchbinder 10 reviews

9.2 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 100 reviews

8 / 10

Dollar Corporate

Dollar 43 reviews

7.9 / 10

SIXT Corporate

SIXT 7 reviews

7.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 15 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 19 reviews

7.5 / 10

InterRent (Global)

InterRent 14 reviews

7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 45 reviews

6.9 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku HHN?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Port Lotniczy Frankfurt-hahn Volkswagen Touran od flizzr. Obecna cena to $133.93 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska HHN wahają się od $5.69 do $6.62.

A więc wydasz około 12 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 19.35 $. Sie werden also ungefähr 12 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 19.35 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Port Lotniczy Frankfurt-hahn znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Port Lotniczy Frankfurt-hahn. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!