Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov [SDV]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SDV.

7-osobwy

Mazda 5

sixt
A
7
5
1
Mazda 5

From

$33.15 / day

7-osobwy

Kia Carnival

sixt
A
7
5
1
Kia Carnival

From

$76.12 / day

9-osobowe

Citroen Jumper

sixt
M
9
5
4
Citroen Jumper

From

$52.23 / day

Mini

Suzuki Alto

sixt
M
4
3
2
Suzuki Alto

From

$13.28 / day

Mini

Hyundai i10

cal auto
A
4
5
2
Hyundai i10

From

$23.62 / day

Ekonomiczny

Opel Corsa

sixt
M
5
5
2
Opel Corsa

From

$13.70 / day

Ekonomiczny

Mazda 2

cal auto
A
5
3
2
Mazda 2

From

$24.12 / day

Kompaktowy

Hyundai Accent

sixt
A
5
3
3
Hyundai Accent

From

$16.61 / day

Kompaktowy

Hyundai i30

cal auto
A
5
5
3
Hyundai i30

From

$26.64 / day

Standardowy

Mitsubishi Lancer

sixt
A
5
3
4
Mitsubishi Lancer

From

$17.68 / day

Standardowy

Chevrolet Impala

cal auto
A
5
4
5
Chevrolet Impala

From

$96.43 / day

Kombi

Ford Focus Estate

cal auto
A
5
5
5
Ford Focus Estate

From

$34.80 / day

SUV

Subaru XV

cal auto
A
5
5
4
Subaru XV

From

$49.68 / day

Luksusowy

Buick Lacrosse

sixt
A
5
4
5
Buick Lacrosse

From

$91.68 / day

Pełnowymiarowy

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

From

$128.56 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy SDV Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov to następujące modele samochodów Mazda 5, Kia Carnival, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov [SDV], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov zapewnia dostawca SIXT FRANCHISE.

SIXT Franchise

SIXT 18 reviews

5.7 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku SDV?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov Mazda 5 od sixt. Obecna cena to $33.15 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska SDV wahają się od $6.22 do $6.95.

A więc wydasz około 12.9 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 20.75 $. Sie werden also ungefähr 12.9 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 20.75 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Tel Awiw, Lotnisko Sde Dov. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!