Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kobe, Lotnisko [UKB]

Przejrzyj naszą ofertę Van Kobe, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku UKB.

Van

Nissan Serena

nissan
A
8
5
4
Nissan Serena

From

$127.67 / day

Mini

Nissan Dayz

nissan
A
4
5
2
Nissan Dayz

From

$45.20 / day

Ekonomiczny

Nissan March

nissan
A
5
3
2
Nissan March

From

$50.17 / day

Ekonomiczny

Nissan Cube

nissan
A
5
5
2
Nissan Cube

From

$59.17 / day

Kompaktowy

Nissan Note

nissan
A
5
5
3
Nissan Note

From

$55.75 / day

Kompaktowy

Toyota Corolla

times
A
5
3
3
Toyota Corolla

From

$84.58 / day

Standardowy

Toyota Corolla Axio

times
A
5
4
4
Toyota Corolla Axio

From

$63.34 / day

Standardowy

Toyota Prius Hybrid

times
A
5
5
3
Toyota Prius Hybrid

From

$103.02 / day

SUV

Nissan Juke

nissan
A
5
5
2
Nissan Juke

From

$66.16 / day

Kombi

Nissan Wingroad

nissan
A
5
5
5
Nissan Wingroad

From

$66.85 / day

7-osobwy

Mazda 5

times
A
7
5
1
Mazda 5

From

$89.68 / day

Pełnowymiarowy

Nissan Teana

nissan
A
5
4
5
Nissan Teana

From

$133.73 / day

Luksusowy

Nissan Fuga

nissan
A
5
4
5
Nissan Fuga

From

$160.82 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van UKB Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kobe, Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Serena, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Kobe, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Kobe, Lotnisko [UKB], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Kobe, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Kobe, Lotnisko zapewnia dostawca TIMES JAPAN.

Times Japan

Times 13 reviews

8.4 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 16 reviews

7.4 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Kobe, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku UKB?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kobe, Lotnisko Nissan Serena od nissan. Obecna cena to $127.67 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Kobe, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska UKB wahają się od $4.12 do $5.14.

A więc wydasz około 14.2 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 22.85 $. Sie werden also ungefähr 14.2 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 22.85 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Kobe, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Kobe, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Kobe, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kobe, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Kobe, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!