Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha [OKA]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Okinawa, Lotnisko Naha samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku OKA.

Ekonomiczny

Nissan March

nissan
A
5
3
2
Nissan March

From

$48.59 / day

Ekonomiczny

Honda Fit Hybrid

budget
A
4
5
2
Honda Fit Hybrid

From

$80.65 / day

Mini

Suzuki Wagon R

budget
A
4
5
2
Suzuki Wagon R

From

$60.04 / day

Standardowy

Toyota Corolla Axio

times
A
5
4
4
Toyota Corolla Axio

From

$62.28 / day

Kombi

Skoda Octavia Estate

times
A
5
5
5
Skoda Octavia Estate

From

$62.72 / day

Kombi

Mazda 5 Stationwagon

europcar
A
5
5
5
Mazda 5 Stationwagon

From

$92.90 / day

Kompaktowy

Nissan Cube

nissan
A
5
5
3
Nissan Cube

From

$65.25 / day

Van

Ford Tourneo

nissan
A
5
5
4
Ford Tourneo

From

$73.98 / day

Van

Nissan Serena e-power

nissan
A
7
5
4
Nissan Serena e-power

From

$143.48 / day

7-osobwy

Mazda 5 Premacy

times
A
7
5
3
Mazda 5 Premacy

From

$87.99 / day

SUV

Mazda CX-5

times
A
5
5
2
Mazda CX-5

From

$104.73 / day

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny OKA Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha to następujące modele samochodów Nissan March, Honda Fit Hybrid, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Okinawa, Lotnisko Naha

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Okinawa, Lotnisko Naha . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Okinawa, Lotnisko Naha

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha [OKA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha zapewnia dostawca TIMES JAPAN.

Times Japan

Times 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 6 reviews

7.7 / 10

Budget Japan Direct

Budget 6 reviews

5 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku OKA?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Okinawa, Lotnisko Naha Nissan March od nissan. Obecna cena to $48.59 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Okinawa, Lotnisko Naha znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!