Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha [OKA]

Przejrzyj naszą ofertę Van Okinawa, Lotnisko Naha samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku OKA.

Van

Nissan Serena

nissan
A
8
5
4
Nissan Serena

From

$136.61 / day

Ekonomiczny

Mazda Demio

times
A
5
3
2
Mazda Demio

From

$51.06 / day

Ekonomiczny

Toyota Aqua

alamo
A
4
5
2
Toyota Aqua

From

$86.12 / day

Mini

Suzuki Wagon R

budget
A
4
5
2
Suzuki Wagon R

From

$60.04 / day

Standardowy

Toyota Corolla Axio

times
A
5
4
4
Toyota Corolla Axio

From

$62.28 / day

Standardowy

Toyota Mark X

alamo
A
5
4
5
Toyota Mark X

From

$114.83 / day

Kombi

Toyota Corolla Estate

times
A
5
5
5
Toyota Corolla Estate

From

$67.32 / day

Kombi

Toyota Wish

alamo
A
5
5
5
Toyota Wish

From

$112.17 / day

Kompaktowy

Subaru Impreza

budget
A
5
5
3
Subaru Impreza

From

$75.49 / day

7-osobwy

Mazda 5 Premacy

times
A
7
5
3
Mazda 5 Premacy

From

$87.99 / day

7-osobwy

Toyota Alphard

alamo
A
7
5
1
Toyota Alphard

From

$175.98 / day

SUV

Mazda CX-5

times
A
5
5
2
Mazda CX-5

From

$104.73 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van OKA Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha to następujące modele samochodów Nissan Serena, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Okinawa, Lotnisko Naha

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Okinawa, Lotnisko Naha . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Okinawa, Lotnisko Naha

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha [OKA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha zapewnia dostawca TIMES JAPAN.

Times Japan

Times 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 6 reviews

7.7 / 10

Budget Japan Direct

Budget 6 reviews

5 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku OKA?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Okinawa, Lotnisko Naha Nissan Serena od nissan. Obecna cena to $136.61 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Okinawa, Lotnisko Naha znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Okinawa, Lotnisko Naha. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!