Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko [ONJ]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Ōdate-nōshiro, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku ONJ.

7-osobwy

Nissan Elgrand

nissan
A
7
5
1
Nissan Elgrand

From

$196.74 / day

Van

Nissan Serena

nissan
A
8
5
4
Nissan Serena

From

$158.87 / day

Mini

Nissan Dayz

nissan
A
4
5
2
Nissan Dayz

From

$51.24 / day

Ekonomiczny

Nissan Cube

nissan
A
5
5
2
Nissan Cube

From

$68.43 / day

SUV

Nissan Juke

nissan
A
5
5
2
Nissan Juke

From

$76.39 / day

Kombi

Nissan Wingroad

nissan
A
5
5
5
Nissan Wingroad

From

$76.99 / day

Kompaktowy

Nissan Note

nissan
A
5
5
3
Nissan Note

From

$79.21 / day

Standardowy

Nissan Sylphy

nissan
A
5
4
5
Nissan Sylphy

From

$88.33 / day

Pełnowymiarowy

Nissan Teana

nissan
A
5
4
5
Nissan Teana

From

$124.44 / day

Luksusowy

Nissan Fuga

nissan
A
5
4
5
Nissan Fuga

From

$190.98 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy ONJ Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Elgrand, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ōdate-nōshiro, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ōdate-nōshiro, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku ONJ?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ōdate-nōshiro, Lotnisko Nissan Elgrand od nissan. Obecna cena to $196.74 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ōdate-nōshiro, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!