Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko [ONJ]

Przejrzyj naszą ofertę Van Ōdate-nōshiro, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku ONJ.

Van

Nissan Serena

nissan
A
8
5
4
Nissan Serena

From

$158.87 / day

Mini

Nissan Dayz

nissan
A
4
5
2
Nissan Dayz

From

$51.24 / day

Ekonomiczny

Nissan Cube

nissan
A
5
5
2
Nissan Cube

From

$68.43 / day

SUV

Nissan Juke

nissan
A
5
5
2
Nissan Juke

From

$76.39 / day

Kombi

Nissan Wingroad

nissan
A
5
5
5
Nissan Wingroad

From

$76.99 / day

Kompaktowy

Nissan Note

nissan
A
5
5
3
Nissan Note

From

$79.21 / day

Standardowy

Nissan Sylphy

nissan
A
5
4
5
Nissan Sylphy

From

$88.33 / day

Pełnowymiarowy

Nissan Teana

nissan
A
5
4
5
Nissan Teana

From

$124.44 / day

Luksusowy

Nissan Fuga

nissan
A
5
4
5
Nissan Fuga

From

$190.98 / day

7-osobwy

Nissan Elgrand

nissan
A
7
5
1
Nissan Elgrand

From

$196.74 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van ONJ Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Serena, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ōdate-nōshiro, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ōdate-nōshiro, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku ONJ?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ōdate-nōshiro, Lotnisko Nissan Serena od nissan. Obecna cena to $158.87 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ōdate-nōshiro, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Ōdate-nōshiro, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!