Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

9-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko [JHB]

Przejrzyj naszą ofertę 9-osobowe Johor Bahru – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 9-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku JHB.

Van

Perodua Alza

europcar
A
5
5
3
Perodua Alza

od

$46.02 za dzień

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

od

$90.30 za dzień

Ekonomiczny

Proton Saga

paradise
A
5
5
2
Proton Saga

od

$25.58 za dzień

Kompaktowy

Proton Persona

europcar
A
5
3
3
Proton Persona

od

$28.55 za dzień

Mini

Perodua Axia

sixt
A
4
5
2
Perodua Axia

od

$30.42 za dzień

Standardowy

Honda City

europcar
A
5
4
4
Honda City

od

$35.44 za dzień

SUV

Nissan X-Trail

europcar
A
5
5
4
Nissan X-Trail

od

$66.45 za dzień

7-osobwy

Toyota Innova

europcar
A
7
5
1
Toyota Innova

od

$71.12 za dzień

Informacje o klasach samochodów 9-osobowe do wynajęcia na lotnisku

9-osobowe JHB Wynajem samochodów na lotnisku

9-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 9-osobowe.

9-osobowe miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Johor Bahru – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Johor Bahru – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 9-osobowe Johor Bahru – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko [JHB], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR FRANCHISE.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 45 reviews

7.3 / 10

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.1 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 46 reviews

6.7 / 10

FAQ - 9-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 9-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 9-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku JHB?

Najtańsza grupa 9-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Johor Bahru – Lotnisko Perodua Alza od europcar. Obecna cena to $46.02 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska JHB wahają się od $2.03 do $2.16.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 9-osobowe na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Johor Bahru – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 9-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 9-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!