Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko [JHB]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Johor Bahru – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku JHB.

Ekonomiczny

Proton Saga

paradise
A
5
5
2
Proton Saga

From

$25.58 / day

Kompaktowy

Proton Persona

europcar
A
5
3
3
Proton Persona

From

$28.55 / day

Mini

Perodua Axia

sixt
A
4
5
2
Perodua Axia

From

$30.42 / day

Standardowy

Honda City

europcar
A
5
4
4
Honda City

From

$35.44 / day

Van

Perodua Alza

europcar
A
5
5
3
Perodua Alza

From

$46.02 / day

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

From

$90.30 / day

SUV

Nissan X-Trail

europcar
A
5
5
4
Nissan X-Trail

From

$66.45 / day

7-osobwy

Toyota Innova

europcar
A
7
5
1
Toyota Innova

From

$71.12 / day

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny JHB Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko to następujące modele samochodów Proton Saga, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Johor Bahru – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Johor Bahru – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Johor Bahru – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko [JHB], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR FRANCHISE.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 45 reviews

7.3 / 10

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.1 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 46 reviews

6.7 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku JHB?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Johor Bahru – Lotnisko Proton Saga od paradise. Obecna cena to $25.58 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska JHB wahają się od $2.03 do $2.16.

A więc wydasz około 2.8 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 4.55 $. Sie werden also ungefähr 2.8 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 4.55 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Johor Bahru – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Johor Bahru – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!