Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL]

Przejrzyj naszą ofertę Van Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KUL.

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

od

$65.20 za dzień

Mini

Proton Saga

galaxy asia car rental
A
4
3
2
Proton Saga

od

$14.42 za dzień

Mini

Honda Jazz

sixt
A
4
3
2
Honda Jazz

od

$40.11 za dzień

Ekonomiczny

Perodua Bezza

galaxy asia car rental
A
5
3
2
Perodua Bezza

od

$15.89 za dzień

Standardowy

Nissan Almera

galaxy asia car rental
A
5
3
4
Nissan Almera

od

$21.76 za dzień

Standardowy

Honda Accord

avis
A
5
4
4
Honda Accord

od

$61.32 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

galaxy asia car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$26.16 za dzień

Kompaktowy

Honda BR-V

hawk
A
5
5
3
Honda BR-V

od

$33.67 za dzień

7-osobwy

Proton Exora

galaxy asia car rental
A
7
5
1
Proton Exora

od

$29.10 za dzień

7-osobwy

Toyota Vellfire

hawk
A
7
5
1
Toyota Vellfire

od

$88.45 za dzień

SUV

Honda CR-V

galaxy asia car rental
A
5
5
4
Honda CR-V

od

$45.25 za dzień

SUV

Honda HR-V

europcar
A
5
5
4
Honda HR-V

od

$61.84 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van KUL Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to następujące modele samochodów Mitsubishi Triton, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 zapewnia dostawca KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku KUL?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 Mitsubishi Triton od sixt. Obecna cena to $65.20 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Van samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL]?

Najpopularniejszą Van samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to aktualnie PROTON EXORA. Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia galaxy asia car rental. Wynosi ona $29.10 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL] ?

Najlepszy dostawca Van na lotnisku KUL to Kasina Rent a Car ze średnią oceną 8.9 z 10.

Najtańszy samochód Van od sixt na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to MITSUBISHI TRITON. Jego cena zaczyna się od $65.20 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KUL wahają się od $1.63 do $2.24.

A więc wydasz około 5.95 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 9.6 $. Sie werden also ungefähr 5.95 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 9.6 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!