Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kuching – Lotnisko [KCH]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Kuching – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KCH.

7-osobwy

Toyota Innova

kong teck
A
7
5
1
Toyota Innova

From

$110.57 / day

Van

Toyota Hiace

kong teck
M
10
5
4
Toyota Hiace

From

$110.57 / day

9-osobowe

Nissan Urvan

kong teck
M
9
5
4
Nissan Urvan

From

$82.93 / day

Mini

Perodua Viva

green matrix
A
4
3
2
Perodua Viva

From

$39.28 / day

Ekonomiczny

Proton Saga

green matrix
A
5
5
2
Proton Saga

From

$42.39 / day

Ekonomiczny

Honda City

kong teck
A
5
5
2
Honda City

From

$82.93 / day

Kompaktowy

Proton Persona

kong teck
A
5
5
3
Proton Persona

From

$53.02 / day

SUV

Nissan Xterra

kong teck
A
5
5
4
Nissan Xterra

From

$107.40 / day

Standardowy

Toyota Camry

kong teck
A
5
4
5
Toyota Camry

From

$130.06 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy KCH Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuching – Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Innova, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Kuching – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Kuching – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Kuching – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko [KCH], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko zapewnia dostawca MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD..

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.1 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Kuching – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku KCH?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kuching – Lotnisko Toyota Innova od kong teck. Obecna cena to $110.57 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KCH wahają się od $1.83 do $2.34.

A więc wydasz około 4.1 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 6.6 $. Sie werden also ungefähr 4.1 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 6.6 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Kuching – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kuching – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Kuching – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!