Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Senai Airport [JHB]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Senai Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku JHB.

SUV

Kia Sportage

sixt
A
5
5
4
Kia Sportage

od

$61.79 za dzień

Ekonomiczny

Perodua Myvi

sixt
A
5
5
2
Perodua Myvi

od

$23.69 za dzień

Kompaktowy

Proton Persona

sixt
A
5
5
3
Proton Persona

od

$28.37 za dzień

Kompaktowy

Hyundai Accent

hertz
A
5
3
3
Hyundai Accent

od

$54.24 za dzień

Standardowy

Proton Inspira

sixt
A
5
4
5
Proton Inspira

od

$39.56 za dzień

Standardowy

Hyundai Elantra

hertz
A
5
4
4
Hyundai Elantra

od

$67.03 za dzień

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

od

$43.83 za dzień

7-osobwy

Toyota Innova

sixt
A
7
5
1
Toyota Innova

od

$51.77 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV JHB Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Senai Airport to następujące modele samochodów Kia Sportage, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

SUV miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Senai Airport

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Senai Airport . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Senai Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku JHB?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Senai Airport Kia Sportage od sixt. Obecna cena to $61.79 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Senai Airport?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska JHB wahają się od $2.03 do $2.16.

A więc wydasz około 4.75 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 7.65 $. Sie werden also ungefähr 4.75 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 7.65 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Senai Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Senai Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Senai Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Senai Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Senai Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!