Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Chetumal, Lotnisko [CTM]

Przejrzyj naszą ofertę Van Chetumal, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CTM.

Standardowy

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

From

$220.02 / day

Standardowy

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
4
BMW 3 Series

From

$260.01 / day

Kompaktowy

Volkswagen Gol

national
M
5
4
3
Volkswagen Gol

From

$236.33 / day

Kompaktowy

Nissan Sentra

national
A
5
5
3
Nissan Sentra

From

$246.08 / day

Luksusowy

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

From

$250.02 / day

7-osobwy

Chrysler Town and Country

national
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

From

$273.42 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van CTM Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Chetumal, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Chetumal, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko [CTM], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL EHI.

NATIONAL ehi

NATIONAL 7 reviews

7.3 / 10

Hertz Direct

Hertz 37 reviews

4 / 10

Europcar Direct

Europcar 49 reviews

3.6 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Chetumal, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku CTM?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Chetumal, Lotnisko Dodge Journey od hertz. Obecna cena to $220.02 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Chetumal, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Chetumal, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Chetumal, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!