Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku La Paz, Lotnisko [LAP]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku La Paz, Lotnisko, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 21 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku LAP. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Luksusowy

Luksusowy

Van

Van

SUV

SUV

Ekonomiczny

Ekonomiczny

AVIS Car Rental od$47.75 od$62.48 od$133.84 od$76.08
Alamo od$72.54 od$62.50 od$133.92 od$47.14
Budget Car Rental od$49.71 od$67.71
Europcar od$28.50 od$33.91 od$27.42

Opinie o wynajmie samochodów dla młodych kierowców na lotnisku La Paz, Lotnisko [LAP]

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wypożyczalni samochodów lub dokonujesz rezerwacji w ostatniej chwili, nie zapomnij przeczytać opinii naszych poprzednich klientów o wynajmie samochodu dla młodych kierowców na lotnisku La Paz, Lotnisko.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku La Paz, Lotnisko [LAP]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku La Paz, Lotnisko i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 21 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

MÁS

MÁS 12 reviews

6.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 29 reviews

5 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 21 reviews

4.5 / 10

Mex Rent a Car

Mex 7 reviews

4.3 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 36 reviews

4.2 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 10 reviews

3.8 / 10

Europcar Direct

Europcar 168 reviews

3.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 76 reviews

3.2 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku La Paz, Lotnisko wynosi 21 lat. Ale z 14CARS.com, nawet nastolatek może wynająć samochód na lotnisku LAP.

Wypożyczalnie samochodów, takie jak AVIS, ALAMO, BUDGET, EUROPCAR, HERTZ, THRIFTY, NATIONAL, MEX, DOLLAR, MAS na lotnisku La Paz, Lotnisko, pozwalają kierowcom poniżej 21 roku życia na prowadzenie wynajętego samochodu, o ile uiści on dodatkową opłatę dla młodego kierowcy i spełnione są wszystkie inne wymagania. Zwykle dodatkowa opłata dla kierowców w wieku 18-20 lat jest wyższa niż dla kierowców w wieku 21-24 lat.

Najniższy wiek, w którym można wynająć samochód u niektórych z naszych dostawców, to 18 lat, jednak zależy to od miejsca odbioru samochodu.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku La Paz, Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku La Paz, Lotnisko jeżeli masz mniej niż 21 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku LAP?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 21 lat na lotnisku La Paz, Lotnisko to Hyundai Accent. Jego aktualna cena to $27.42 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska La Paz, Lotnisko?

Ceny benzyny w okolicy lotniska LAP wahają się od $1.99 вщ $2.19.

Czy w La Paz, Lotnisko Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku La Paz, Lotnisko ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!