Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Poza Rica, Lotnisko [PAZ]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Poza Rica, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku PAZ.

7-osobwy

Dodge Caravan

thrifty
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$33.76 za dzień

Standardowy

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

od

$93.43 za dzień

Van

GMC Silverado

green motion
M
5
4
0
GMC Silverado

od

$57.62 za dzień

Mini

Chevrolet Spark

green motion
M
4
3
2
Chevrolet Spark

od

$3.40 za dzień

Ekonomiczny

Nissan March

green motion
M
5
4
2
Nissan March

od

$3.92 za dzień

Kompaktowy

Ford Figo

green motion
A
5
4
3
Ford Figo

od

$4.53 za dzień

Standardowy

Nissan Versa

green motion
A
5
4
4
Nissan Versa

od

$4.71 za dzień

Standardowy

Chrysler 200

hertz
A
5
2
3
Chrysler 200

od

$42.00 za dzień

SUV

Jeep Patriot

thrifty
A
5
5
3
Jeep Patriot

od

$28.23 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

od

$4,285.71 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy PAZ Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Poza Rica, Lotnisko to następujące modele samochodów Dodge Caravan, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Poza Rica, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku PAZ?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Poza Rica, Lotnisko Dodge Caravan od thrifty. Obecna cena to $33.76 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Poza Rica, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Poza Rica, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Poza Rica, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!