Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Poza Rica, Lotnisko [PAZ]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Poza Rica, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku PAZ.

Ekonomiczny

Nissan March

green motion
M
5
4
2
Nissan March

od

$3.92 za dzień

Mini

Chevrolet Spark

green motion
M
4
3
2
Chevrolet Spark

od

$3.40 za dzień

Kompaktowy

Ford Figo

green motion
A
5
4
3
Ford Figo

od

$4.53 za dzień

Standardowy

Nissan Versa

green motion
A
5
4
4
Nissan Versa

od

$4.71 za dzień

Standardowy

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

od

$93.43 za dzień

SUV

Jeep Patriot

thrifty
A
5
5
3
Jeep Patriot

od

$28.23 za dzień

7-osobwy

Dodge Caravan

thrifty
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$33.76 za dzień

Van

GMC Silverado

green motion
M
5
4
0
GMC Silverado

od

$57.62 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

od

$4,285.71 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny PAZ Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Poza Rica, Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan March, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Poza Rica, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku PAZ?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Poza Rica, Lotnisko Nissan March od green motion. Obecna cena to $3.92 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Poza Rica, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Poza Rica, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Poza Rica, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Poza Rica, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!