Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Hamilton, Lotnisko [HLZ]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Hamilton, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku HLZ.

7-osobwy

Kia Carnival

hertz
A
7
5
4
Kia Carnival

From

$88.57 / day

Van

Toyota Commuter

europcar
A
12
4
6
Toyota Commuter

From

$128.18 / day

Van

Toyota Hiace 11 Seater

hertz
A
8
4
2
Toyota Hiace 11 Seater

From

$108.76 / day

Ekonomiczny

Fiat 500 Pop

keddy by europcar
M
5
5
2
Fiat 500 Pop

From

$39.25 / day

Ekonomiczny

Toyota Yaris

avis
A
5
5
2
Toyota Yaris

From

$45.46 / day

Kompaktowy

Toyota Corolla

hertz
M
5
5
3
Toyota Corolla

From

$47.52 / day

Pełnowymiarowy

Holden Commodore

europcar
A
5
4
5
Holden Commodore

From

$54.70 / day

Pełnowymiarowy

Holden Malibu

avis
A
5
4
5
Holden Malibu

From

$102.67 / day

Standardowy

Mazda 6

hertz
A
5
4
4
Mazda 6

From

$55.06 / day

SUV

Toyota Rav4

hertz
A
5
5
3
Toyota Rav4

From

$55.06 / day

SUV

Toyota Prado

avis
A
5
5
5
Toyota Prado

From

$92.32 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy HLZ Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Hamilton, Lotnisko to następujące modele samochodów Kia Carnival, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Hamilton, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Hamilton, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Hamilton, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku HLZ?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Hamilton, Lotnisko Kia Carnival od hertz. Obecna cena to $88.57 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Hamilton, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska HLZ wahają się od $3.31 do $3.89.

A więc wydasz około 7.05 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 11.3 $. Sie werden also ungefähr 7.05 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 11.3 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Hamilton, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Hamilton, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Hamilton, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Hamilton, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Hamilton, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!