Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Napier, Lotnisko [NPE]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Napier, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku NPE.

7-osobwy

Toyota Previa

budget
A
7
5
4
Toyota Previa

From

$134.44 / day

Van

Toyota Commuter

europcar
A
12
4
6
Toyota Commuter

From

$169.77 / day

Ekonomiczny

Holden Spark

europcar
M
5
3
2
Holden Spark

From

$78.66 / day

Kompaktowy

Holden Barina

europcar
M
5
5
3
Holden Barina

From

$78.99 / day

Standardowy

Toyota Corolla

europcar
A
5
4
4
Toyota Corolla

From

$85.21 / day

SUV

Nissan Qashqai

europcar
A
5
5
3
Nissan Qashqai

From

$100.95 / day

SUV

Toyota Prado

budget
A
5
5
5
Toyota Prado

From

$132.76 / day

Pełnowymiarowy

Toyota Camry

budget
A
5
4
5
Toyota Camry

From

$115.11 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy NPE Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Napier, Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Previa, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Napier, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko [NPE], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR CORPORATE.

Europcar Corporate

Europcar 12 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 19 reviews

7.7 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Napier, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku NPE?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Napier, Lotnisko Toyota Previa od budget. Obecna cena to $134.44 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Napier, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Napier, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Napier, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!