Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

12-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Wellington, Lotnisko [WLG]

Przejrzyj naszą ofertę 12-osobowe Wellington, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 12-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku WLG.

Ekonomiczny

Mazda Demio

mode rentals
A
5
5
2
Mazda Demio

od

$23.74 za dzień

Ekonomiczny

Holden Barina

firefly
A
5
5
2
Holden Barina

od

$88.92 za dzień

Kompaktowy

Toyota Corolla

thrifty
A
5
5
3
Toyota Corolla

od

$43.55 za dzień

SUV

Suzuki Vitara

keddy by europcar
A
5
5
3
Suzuki Vitara

od

$50.02 za dzień

SUV

Audi Q7

sixt
A
5
5
6
Audi Q7

od

$141.02 za dzień

Pełnowymiarowy

Toyota Camry

ace rental cars
A
5
4
5
Toyota Camry

od

$52.75 za dzień

7-osobwy

Kia Carnival

ace rental cars
A
7
5
4
Kia Carnival

od

$88.04 za dzień

Informacje o klasach samochodów 12-osobowe do wynajęcia na lotnisku

12-osobowe WLG Wynajem samochodów na lotnisku

12-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Wellington, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 12-osobowe.

12-osobowe miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Wellington, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Wellington, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 12-osobowe Wellington, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko [WLG], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko zapewnia dostawca EZI CAR RENTAL.

Ezi Car Rental

Ezi 21 reviews

9.3 / 10

Thrifty

Thrifty 16 reviews

7.6 / 10

Europcar Corporate

Europcar 10 reviews

7.4 / 10

FAQ - 12-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Wellington, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 12-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 12-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku WLG?

Najtańsza grupa 12-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Wellington, Lotnisko Mazda Demio od mode rentals. Obecna cena to $23.74 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska WLG wahają się od $5.15 do $5.92.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 12-osobowe na lotnisku Wellington, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Wellington, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 12-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 12-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Wellington, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!