Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Wellington, Lotnisko [WLG]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Wellington, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku WLG.

7-osobwy

Kia Carnival

ace
A
7
5
4
Kia Carnival

od

$78.77 za dzień

Van

Toyota Commuter

europcar
A
12
4
6
Toyota Commuter

od

$105.22 za dzień

Van

Toyota Hilux Double Cab

thrifty
M
4
4
7
Toyota Hilux Double Cab

od

$52.42 za dzień

Kompaktowy

Toyota Corolla

ezi
A
5
5
3
Toyota Corolla

od

$15.04 za dzień

Kompaktowy

Mercedes A Class

europcar
A
5
5
3
Mercedes A Class

od

$68.95 za dzień

SUV

Nissan Qashqai

ezi
A
5
5
3
Nissan Qashqai

od

$17.87 za dzień

SUV

BMW X3

europcar
A
5
5
5
BMW X3

od

$86.41 za dzień

Standardowy

Nissan Tiida

scotties
A
5
4
4
Nissan Tiida

od

$18.70 za dzień

Standardowy

Holden Cruze

budget
A
5
5
4
Holden Cruze

od

$79.45 za dzień

Ekonomiczny

Hyundai i20

alamo
A
5
3
2
Hyundai i20

od

$21.34 za dzień

Ekonomiczny

Holden Spark

firefly
A
5
5
2
Holden Spark

od

$63.98 za dzień

Kombi

Toyota Corolla Estate

go rentals
A
5
5
5
Toyota Corolla Estate

od

$26.31 za dzień

Pełnowymiarowy

Toyota Aurion

thrifty
A
5
4
5
Toyota Aurion

od

$36.53 za dzień

Pełnowymiarowy

Toyota Camry Hybrid

avis
A
5
4
5
Toyota Camry Hybrid

od

$84.38 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy WLG Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Wellington, Lotnisko to następujące modele samochodów Kia Carnival, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Wellington, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Wellington, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Wellington, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko [WLG], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko zapewnia dostawca EZI CAR RENTAL.

Ezi Car Rental

Ezi 19 reviews

8.7 / 10

Thrifty

Thrifty 33 reviews

8 / 10

Europcar Corporate

Europcar 21 reviews

7 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Wellington, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku WLG?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Wellington, Lotnisko Kia Carnival od ace. Obecna cena to $78.77 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska WLG wahają się od $5.15 do $5.92.

A więc wydasz około 10.85 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 17.4 $. Sie werden also ungefähr 10.85 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 17.4 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Wellington, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Wellington, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Wellington, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!