Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge [RYG]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Oslo Airport - Moss-rygge samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku RYG.

7-osobwy

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

From

$148.57 / day

9-osobowe

Volkswagen Caravelle

europcar
M
9
5
5
Volkswagen Caravelle

From

$202.43 / day

Mini

Citroen C1

budget
M
4
3
2
Citroen C1

From

$61.98 / day

Mini

Fiat 500

hertz
M
4
3
1
Fiat 500

From

$127.59 / day

Ekonomiczny

Hyundai i20

budget
M
5
5
2
Hyundai i20

From

$64.47 / day

Ekonomiczny

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

From

$72.22 / day

Kompaktowy

Hyundai i30

budget
M
5
5
3
Hyundai i30

From

$71.76 / day

Kompaktowy

Toyota Auris

hertz
A
5
3
3
Toyota Auris

From

$176.61 / day

Kombi

Volkswagen Golf Estate

sixt
A
5
5
5
Volkswagen Golf Estate

From

$77.04 / day

Kombi

Skoda Octavia Estate

hertz
M
5
5
6
Skoda Octavia Estate

From

$195.60 / day

Standardowy

Mercedes A Class

sixt
M
5
3
3
Mercedes A Class

From

$92.47 / day

SUV

Ford Kuga

sixt
M
5
5
3
Ford Kuga

From

$120.37 / day

Pełnowymiarowy

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

From

$137.25 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy RYG Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge to następujące modele samochodów Ford S-Max, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Oslo Airport - Moss-rygge

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Oslo Airport - Moss-rygge . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku RYG?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Oslo Airport - Moss-rygge Ford S-Max od sixt. Obecna cena to $148.57 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska RYG wahają się od $6.06 do $7.23.

A więc wydasz około 13 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 20.9 $. Sie werden also ungefähr 13 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 20.9 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Oslo Airport - Moss-rygge znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Oslo Airport - Moss-rygge. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!