Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko [TER]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Ilha Terceira - Azory, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku TER.

7-osobwy

Ford Galaxy

ilha verde
M
7
5
2
Ford Galaxy

From

$182.14 / day

Mini

Opel Adam

goldcar
M
4
3
1
Opel Adam

From

$18.32 / day

Mini

Hyundai i10

ilha verde
M
4
3
2
Hyundai i10

From

$56.59 / day

Kompaktowy

Opel Astra

goldcar
M
5
5
3
Opel Astra

From

$24.43 / day

Kompaktowy

Ford Focus

ilha verde
M
5
5
3
Ford Focus

From

$105.50 / day

SUV

Peugeot 2008

goldcar
M
5
5
3
Peugeot 2008

From

$34.89 / day

Ekonomiczny

Ford Fiesta

ilha verde
M
5
5
2
Ford Fiesta

From

$57.87 / day

Kombi

Renault Clio Estate

ilha verde
M
5
5
4
Renault Clio Estate

From

$102.32 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy TER Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko to następujące modele samochodów Ford Galaxy, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ilha Terceira - Azory, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ilha Terceira - Azory, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Ilha Terceira - Azory, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko [TER], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko zapewnia dostawca AVIS EUROPE CORPORATE.

Avis Europe Corporate

Avis 133 reviews

6.9 / 10

Goldcar

Goldcar 11 reviews

6.3 / 10

Interrent (GC)

Interrent 676 reviews

5.5 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku TER?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ilha Terceira - Azory, Lotnisko Ford Galaxy od ilha verde. Obecna cena to $182.14 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ilha Terceira - Azory, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Ilha Terceira - Azory, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!