Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Odkryte samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lajes Airport - Terceira [TER]

Przejrzyj naszą ofertę Odkryte Lajes Airport - Terceira samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Odkryte samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku TER.

Odkryte

BMW 3 Series Convertible

angrauto
M
4
2
3
BMW 3 Series Convertible

From

$109.70 / day

Mini

Ford Ka

angrauto
M
4
3
1
Ford Ka

From

$24.99 / day

Ekonomiczny

Nissan Micra

angrauto
M
5
3
2
Nissan Micra

From

$26.32 / day

Ekonomiczny

Ford Fiesta

avis
M
5
5
2
Ford Fiesta

From

$67.71 / day

Kompaktowy

Opel Astra

angrauto
M
5
5
3
Opel Astra

From

$37.84 / day

Standardowy

Toyota Hilux

angrauto
M
5
4
0
Toyota Hilux

From

$45.77 / day

9-osobowe

Opel Vivaro

angrauto
M
9
5
5
Opel Vivaro

From

$85.33 / day

7-osobwy

Opel Zafira

angrauto
M
7
5
1
Opel Zafira

From

$85.35 / day

SUV

Chevrolet Captiva

angrauto
M
5
5
2
Chevrolet Captiva

From

$91.42 / day

Luksusowy

Mercedes E Class Diesel

angrauto
A
5
4
5
Mercedes E Class Diesel

From

$105.39 / day

Informacje o klasach samochodów Odkryte do wynajęcia na lotnisku

Kabriolety to samochody, które mają możliwość schowania dachu, co oferuje super wrażenia z jazdy na świeżym powietrzu. Nie trzeba dodawać, że jeżdżenie samochodem z klasy kabrioletów wymaga dobrej pogody i ciepłych temperatur. Samochody te są doskonałym wyborem na idealne letnie wakacje.

Niewielką wadą kabrioletów do wynajęcia jest dość ograniczona przestrzeń bagażowa, co wynika z mechanizmu zwijania dachu, ale jest to niewielka cena, biorąc pod uwagę styl, którego doświadczysz podczas jazdy kabrioletem.

Wynajęcie kabrioletu to zupełnie niesamowite doświadczenie i jeśli nigdy nie jeździłeś takim samochodem, to naprawdę powinieneś spróbować.

Odkryte TER Wynajem samochodów na lotnisku

Odkryte klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lajes Airport - Terceira to następujące modele samochodów BMW 3 Series Convertible, lub podobne samochody do wynajęcia Odkryte.

Odkryte miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Lajes Airport - Terceira

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Lajes Airport - Terceira . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - Odkryte wynajmij samochód na lotnisku Lajes Airport - Terceira

Jak zarezerwować wynajem samochodu Odkryte na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Odkryte wynajmu samochodów na lotnisku TER?

Najtańsza grupa Odkryte samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lajes Airport - Terceira BMW 3 Series Convertible od angrauto. Obecna cena to $109.70 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Odkryte na lotnisku Lajes Airport - Terceira?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Odkryte na lotnisku Lajes Airport - Terceira?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Odkryte na lotnisku Lajes Airport - Terceira?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Odkryte na lotnisku Lajes Airport - Terceira. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lajes Airport - Terceira znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Odkryte tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Odkryte tylko w jedną stronę na lotnisku Lajes Airport - Terceira. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!