Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku San Juan, Lotnisko [SJU]

Przejrzyj naszą ofertę Van San Juan, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SJU.

SUV

Kia Sportage

sixt
A
4
3
2
Kia Sportage

From

$27.16 / day

SUV

Dodge Journey

sixt
A
5
5
3
Dodge Journey

From

$285.92 / day

Kompaktowy

Toyota Yaris

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris

From

$34.01 / day

Kompaktowy

Nissan Versa

alamo
A
5
3
2
Nissan Versa

From

$153.25 / day

Standardowy

Toyota Corolla

europcar
A
5
4
5
Toyota Corolla

From

$35.00 / day

Standardowy

Chrysler 300C

avis
A
5
5
4
Chrysler 300C

From

$221.86 / day

Ekonomiczny

Kia Rio

sixt
A
5
5
2
Kia Rio

From

$38.69 / day

Ekonomiczny

Mitsubishi Mirage

alamo
A
5
5
2
Mitsubishi Mirage

From

$146.17 / day

7-osobwy

Kia Sedona

europcar
A
7
5
1
Kia Sedona

From

$85.00 / day

7-osobwy

Dodge Caravan

alamo
A
7
5
1
Dodge Caravan

From

$211.28 / day

9-osobowe

Ford Transit

sixt
A
9
5
4
Ford Transit

From

$293.96 / day

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van SJU Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku San Juan, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van San Juan, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku San Juan, Lotnisko [SJU], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku San Juan, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku San Juan, Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR FRANCHISE.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 6 reviews

9 / 10

EZ-RAC Puerto Rico

EZ-RAC 18 reviews

5 / 10

SIXT Franchise

SIXT 14 reviews

4.8 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku San Juan, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku SJU?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to San Juan, Lotnisko Kia Sportage od sixt. Obecna cena to $27.16 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku San Juan, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska SJU wahają się od $2.08 do $3.13.

A więc wydasz około 8 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 12.85 $. Sie werden also ungefähr 8 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 12.85 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku San Juan, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku San Juan, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku San Juan, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska San Juan, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku San Juan, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!